FOTO: brālis pārsteidz māsu ar ļoti smieklīgu dāvanu abu dzimšanas dienā

Komentāri
FOTO: brālis pārsteidz māsu ar ļoti smieklīgu dāvanu abu dzimšanas dienā

Gordons un Meredita ir dvīņi. Kā atzīst 28 gadus vecais  puisis, viņš jūtas vēl nepieaudzis, atļaujas ceļot un dzīvot viens pats, kamēr viņa māsa jau ir nodibinājusi ģimeni. Ne visi dvīņi ir tuvi, bet viņu attiecības ir īpaši maģiskas.

“Viņa ir tik jauka, es esmu tik slikts. Katru dzimšanas dienu viņa par mani atceras un uzdāvina ko foršu, bet es esmu tas, kas nekad neesmu sūtījis viņai kādu dāvanu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai viņa sajustos īpaša, Gordons māsai uzdāvināja 28 fotogrāfiju kolāžu, kur viņš atdarina savu dvīņu māsu. Abi ir ne vien neticami līdzīgi, bet arī liek aizdomāties mums par to, cik svarīgi ir uzturēt labas attiecības ar mūsu vismīļākajiem. Pat ja tās ir gaužām muļķīgas, bet smieklīgas.

Tāpat Gordons veselīgi pasmejas par to, ka viņa māsa jau nodibinājusi ģimeni, bet pats vēl īsti nezina, kur attapsies rīt, parīt, pēc gada. Arī šī fotogrāfiju kolāža mums šķita jauka.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl