Komentāri
FOTO: bērnu un dzīvnieku nesavtīgā mīlestība iemūžināta fotogrāfijās

Bērnu un dzīvnieku savstarpējās attiecības liek pieaugušo elpai aizrauties. Šīs ir divas vispatiesākās dzīvības uz zemeslodes. Elēna Karņeva (Elena Karneeva), profesionāla bērnu un ģimenes fotogrāfe, iemūžinājusi bērnus un dzīvnieciņus patiesi skaistā mākslas projektā.

Katra fotogrāfija parāda, cik nesamākslota ir bērnu un dzīvnieku daba, jo šķiet, ka viņi jau sen ir tikušies un sadraudzējušies. Katra fotogrāfija atgādina pasaku – vai tā būtu ziema, kurā bērns rotaļājas ar ziemeļbriedi, vai krāsains rudens, kurā mazie, dzīvespriecīgie cilvēki attēloti ar viltīgo lapsu un skaisto pūci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fotogrāfiju autore dzīvo Maskavā, un viņas kolekcijā ir vairākas bērnu un ģimenes fotogrāfijas. Kā atzīst pati autore, katrs bērns ir unikāls. Fotogrāfei ir svarīgas ne tikai bērna emocijas, bet arī bērna individualitāte.

Foto: Elēnas Karņevas mākslas darbi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl