Foto: aukstais laiks radījis saasinājumu Indras Salcevičas imūnsistēmas saslimšanā

13 komentāri
Foto: aukstais laiks radījis saasinājumu Indras Salcevičas imūnsistēmas saslimšanā
INSTAGRAM

Modes eksperte Indra Salceviča sociālajos tīklos dalās pārdomās par dažādām dzīves situācijām, cilvēkiem, notikumiem. Šoreiz Indra pastāsta, cik grūti ziemas laikā sadzīvot ar psoriāzi.

”Nepielūdzamā ziema! Psoriāzes saslimšanai nav viena konkrēta iemesla. Tā ir imūnsistēmas saslimšana un nevis nervu sistēmas saslimšana kā esmu dzirdējusi no dažādiem padomdevējiem,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Indra.

Modes eksperte Indra Salceviča atklāti par cīņu ar psoriāzi

View this post on Instagram

Nepielūdzamā ziema. Psoriāzes saslimšanai nav viena konkrēta iemesla. Tā ir imūnsistēmas saslimšana un nevis nervu sistēmas saslimšana kā esmu dzirdējusi no dažādiem padomdevējiem. Šai saslimšanai iztrūkst atlases fails, un tā vietā, lai cīnītos ar vīrusiem, imūnsistēma vienkārši nogalina veselas ādas šūnas. Tā ir kaut kāda organisma pikseļu kļūda, kuras ārstēšana ir tikpat laikietilpīga kā komplicētām un sarežģītām datorsistēmām. Par psoriāzi, tāpat kā par cukura diabētu, ir daudz mītu. Par manu var teikt vienu – ziema viņai nepatīk! Sveiciens visiem tiem, kuriem šobrīd ir saasinājums! Mēs esam stipri! Uzliku filtru, lai krāsa nav tik biedējoša ;) #psoriasis #winter #psoriasiswarrior #wintertime #blogger #bloggerlife #plussize #makeup #portret #kāirtājādzīvo #psoriazesvaroņi #bodypositive #bodypositivity

A post shared by Indra Salcevica (@indrasalcevica) on

Indru Salceviču sanikno fitnesa blogera uzjautrināšanās par korpulentām dāmām

Indra turpina izglītot par psoriāzi, sakot, ka saslimšanai iztrūkst atlases faila, un tā vietā, lai cīnītos ar vīrusiem, imūnsistēma vienkārši nogalina veselās ādas šūnas.

Modes eksperte uzskata, ka slimība ir organisma pikseļu kļūda, kuras ārstēšana ir tikpat laikietilpīga un komplicēta, kā sarežģītām datorsistēmām.

”Par psoriāzi, tāpat kā par cukura diabētu, ir daudz mītu. Par manu var teikt vienu – ziema viņai nepatīk! Sveiciens visiem tiem, kuriem šobrīd ir saasinājums! Mēs esam stipri!” nobeidz Indra.

Stiliste Indra Salceviča nekautrējas no savām formām un kaila dodas peldēties

Indra ierakstu publiskoja ar fotogrāfiju, kurā redzams psoriāzes saasinājums, un rakta, ka fotogrāfijai izmantojusi ”filtru”, lai krāsa nav tik biedējoša.

Ieraksta komentāros citi, kuri cīnās ar slimību, izsaka savus viedokļus, novērtē Indras drosmi par to runāt tik atklāti, publiskot tik patiesas fotogrāfijas.