FOTO: augstās modes zīmols Chanel šokē! ”Kepkas”, sporta apģērbs un roboti

1 komentārs
FOTO: augstās modes zīmols Chanel šokē! ”Kepkas”, sporta apģērbs un roboti

Grupas Daft Punk iedvesmotas robotu sejas maskas, beisbola cepures un visapkārt krāsainība, iepazīsties ar vēl neredzētu augstās modes nama Chanel jaunāko kolekciju!

Prātam neaptveramas pārmaiņas, ko vakar demonstrēja modes nams Chanel, ir aizraujošas. Zīmols Chanel ir pievērsies gan tehnoloģiju, gan deviņdesmito gadu tendencēm. Karla Lāgerfelda jaunākā kolekcija burtiski zib un spīd. Par spīti ierastajām modes skatēm, Chanel katru reizi mūs pārsteidz. Šoreiz modes skate notika Parīzē, Grand Palais, kur modes mēle tika pārvērsta par datu centru, mijoties tūkstošiem datu kabeļu.

#DataCenterChanel #SpringSummer2017 #PFW

A video posted by CHANEL (@chanelofficial) on

Lai ”koordinētu” visu šovu, divas modeles tika izvēlētas par robotiem, un abām modelēm uz galvas atradās robotu maskas. Dažbrīd pat Chanel pavasara/vasaras kolekcija atgādināja Star Wars filmu.

Foto

Foto: EPA/LETA

Foto: EPA/LETA

Jāsaka gan, ka jaunā kolekcija ir tik ļoti krāšanai, ka tā spēj atgriezt mūs deviņdesmitajos gados. Lai arī drēbes, kas bija mugurā modelēm, ir darinātas, kā astoņdemsitajos gados, tomēr apkārtējā vide un modes skatuve ieskauj mūs tehnoloģiju laikmetā.

Foto: AFP/LETA

Foto: AFP/LETA

Chanel pavasaris/vasara 2017 kolekcijā kā vienmēr ir redzami tvīda kostīmi. Slavenās zīmola žaketes, kas pieskaņotas svārkiem. Šī un nākamā gada modes aktualitāte – volāni. Īpaša uzmanība jāpievērš cepurēm, kas savu vizuālo līdzību ieguvušas no beisbola spēlētāju cepurēm.

Foto: AFP/LETA

Foto: AFP/LETA

Apkopojot jaunāko modes skati, varam secināt, ka tā ir veidota sportiskā garā, piešķirot īpašu vērienu uz mūsdienu tehnoloģijas iespējām. Kolekcijas un viesu foto skaties fotogalerijā.

Foto: AFP/LETA

Foto: AFP/LETA