FOTO. Atis Zviedris: Merilinas Monro kājas tapa pusotras stundas laikā

Komentāri

Ir klāt šova Izklausies redzēts sestais raidījums. Kā allaž, arī šoreiz kāds no dalībniekiem izpilda šova noteikumu, ka vismaz vienu reizi ir jāiejūtas pretējā dzimuma tēlā. Skaties.lv/Sievietei, protams, interesē, kādas izjūtas pārņem vīriešus, iejūtoties sievietes lomā. Šoreiz šī loze ir kritusi Atim Zviedrim. Šovakar viņš ir pagājušā gadsimta seksa simbols – Merilina Monro.

Iejūtoties Merilinas tēlā, Atis pilnībā piekrīt savam kolēģim Jānim Auzānam. Jānis, kā zināms, pagājušajā raidījumā “šarmēja” publiku un žūriju kā grupas Blondie soliste Debija Herija, un pēc tam atzina, ka būt sievietei ir ļoti grūti. Tieši tāpat kā kolēģim, arī Atim staigāšana augstpapēžu kurpēs un depilācija šķituši vislielākie pārbaudījumi, pēc kuriem viņš izjūt pret sievietēm vēl lielāku cieņu nekā līdz šim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO. Kā Atis pārtop par Merilinu

Atis ir arī vienisprātis ar Anniju Putniņu, kura iepriekšējā raidījumā, liekot savus piecus punktus Elzai Rozentālei, kas tēloja Jāni Sproģi, izteicās, ka sievietei, dziedāt zemākā balsī ir daudz sarežģītāk nekā vīrietim augstā. ”Mums falsetā dziedāt tomēr ir vieglāk,” tā apgalvo Atis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl