Komentāri
FOTO: ar vērienīgu šovu Latvijā atklāj pirmo kāzu modes skati!

Ceturtdien, 10. novembrī, viesnīcā Pullman Old Town hotel notika pirmais Kāzu modes šovs Latvijā. Šī bija lieliska izdevība topošajām līgavām vienuviet apskatīt Latvijas TOP modes dizaineru un labāko kāzu salonu jaunākās un līdz šim neredzētās kāzu kleitu kolekcijas, kā arī pirmajām iepazīties un par īpašu cenu iegādāties jauno Latvijā radīto 276 lappuses biezo kāzu žurnālu.

Žurnāls Līgavām ir kas pilnīgi jauns, līdz šim nebijis kāzu industrijā! Biezs bookazine formāts (grāmatas un žurnāla apvienojums), unikāls dizains, kvalitatīvs saturs un skaistas iedvesmas fotogrāfijas. Ar šo žurnālu esam atšķīruši jaunu lappusi Latvijas kāzu industrijā!” stāsta īpašniece Iveta Rikmane.

Kāzu modes šovā vienviet bija iespēja skatīt jaunākās kāzu kleitu kolekcijas no modes dizaineru zīmoliem Katya Katya Shehurina, Līga Banga, Dace Bahmann, EFL fashion, Ingrida bridal, Agnese Eiduka, Inta Grase, ZZ fashion.

Foto

Kāzu šova organizatori tā apmeklētājiem bija sarūpējuši arī vairākus pārsteigumus. Kā pasākuma īpašie muzikālie viesi uzstājās Lietuvas uzlecošā mūzikas zvaigzne Daddy Was A Milkman.

Savukārt par vakara intriģējošākais brīdi izvērtās momentloterijas uzvarētājas noskaidrošana, kura balvā ieguva pasaules līmeņa zīmola Katya Katya Shehurina kāzu kleitu 1500 eiro vērtībā. Balvu vēl iekārojamāku radīja fakts, ka kleitas dizains tiks radīts individuāli tās ieguvējai.

Modes šovu apmeklēja arī sabiedrībā pazīstamas personas, kuru vidū bija kāzu rīkotājas Gundega Skudriņa, Sindija Vilde, Alise Kolosova, žurnāliste Una Ulme, Riga Fashion Week vadītāja Jeļena Strahova.

Lasi vēl