FOTO: ar vasarīgiem tērpiem un atmosfēru sabiedrība izbauda Eolikas koncertu Kalnciema kvartālā

7 komentāri
FOTO: ar vasarīgiem tērpiem un atmosfēru sabiedrība izbauda Eolikas koncertu Kalnciema kvartālā

Vakar Kalnciema kvartālā norisinājās slavenās latviešu grupas Eolikas koncerts, kur pulcējās ne tikai vecākā gada gājuma cilvēki, bet arī ģimenes ar bērniem un jaunieši. Arī šoreiz grupas dalībnieki bija parūpējušies par savu skatuves tēlu.

Slavenā un pieredzējusi dziedātāja Olga Rajecka bija tērpusies kleitā, kas veido asimetrijas un ģeometriskas figūras. Arī par modes ietekmi Olga nav aizmirsusi, jo kleita šogad ir īpaši aktuāla, jo tai nav lencīšu, bet ir atsegti pleci, kas ir šā gada viena no populārākajām modes tendencēm. Olga Rajecka izvēlējusies arī visai ietekmīgus aksesuārus – auskarus, kas pie asimetriskās kleitas, piešķir nelielu odziņu. Dziedātāja izvēlējusies spalvu tipa auskarus, kas ir aktuāli tieši mūzikas festivālu laikam.

Arī grupas vīri nepaliek bešā, jo, atbalstot savu grupu, izvēlējās tērpties melnā T kreklā ar uzrakstu Eolika. Koncertā izskanēja Eolikas slavenākās dziesmas un lielie cilvēku pūļi nebaidoties dziedāja tiem līdzi. Pēc koncerta lielākie fani metās pie grupas dalībniekiem, lai varētu kopā ar viņiem pasmaidīt kameras priekšā. Ko ģērba grupas dalībnieki un kādā apģērbā sabiedrība izvēlējās apmeklēt koncertu, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto