FOTO: ar sieviešu sapņu kleitām tiek atklāts Kannu kinofestivāls Francijā

1 komentārs
FOTO: ar sieviešu sapņu kleitām tiek atklāts Kannu kinofestivāls Francijā

Katru gadu Francijas pilsētā Kannās norisinās ievērojams kinofestivāls, kas pulcē visas pasaules slavenības gan no ASV, gan no Eiropas valstīm. Kā jau ierasts, slavenības šim pasākumam izvēlas īpaši krāšņus tērpus. 

Šodien piedāvājam ielūkoties galerijā, kurā slavenības izrāda savu grāciju un prestižu. Tuvojoties vasarai, festivāliem un krāšņiem pasākumiem, iesakām tev smelties padomus par sava apģērba izvēli īpašam pasākumam. Arī kāzu sezona nav vairs aiz kalniem, tādēļ pārsteidz savas draudzenes vai darba kolēģes ar slavenības cienīgu kleitu, kas liks citiem tevi apbrīnot. Šogad Kannu kinofestivāla tērpi ir neaprakstāmi eleganti, un slavenību stilisti noteikti ir piedomājuši pie tā, ka tava iemīļotā zvaigzne izskatās kameru priekšā. Ja zini, ka šogad apmeklēsi kāzas, tad šī fotogalerija būs kā radīta tev!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl