Foto: ar modīgāko slavenību klātbūtni atklāts lielākais ”adidas” veikals Latvijā

1 komentārs
Foto: ar modīgāko slavenību klātbūtni atklāts lielākais ”adidas” veikals Latvijā
PUBLICITĀTES FOTO

Atgūstoties pēc nupat piedzīvotās pandēmijas krīzes, kas ierobežojusi jebkādas publiskas aktivitātes un mazumtirdzniecības jomu kopumā, 30. jūlijā ar krāšņiem klātienes un digitālajiem priekšnesumiem un sabiedrībā zināmu personību dalību tirdzniecības centrā ”Spice” tika atklāts lielākais zīmola ”adidas” koncepta veikals Latvijā.

Jaunatklātais ”adidas” veikals, kura platība ir 304 m², ir vienīgais šāda koncepta franšīzes veikals Latvijā, un tajā ir iespējams iegādāties ekskluzīvu produkciju, kas nav pieejama citviet. Tas apvieno divu veidu apģērbu līnijas – sporta un ikdienas, ļaujot pircējiem iegādāties kā augstas kvalitātes produkciju fitnesam, skriešanai un citiem sporta veidiem, tā arī košas brīvā stila drēbes ikdienas valkāšanai.

Jaunā veikala atklāšanas svētku ietvaros visiem interesentiem divu dienu garumā bija iespēja piedalīties dažādās klātienes un tiešsaistes aktivitātēs. 29. jūlijā vakarā tirdzniecības centra ”Spice” “Facebook” lapā tiešraidē tika translēts muzikālās apvienības Laika Suns un dziedātājas KATŌ akustiskais koncerts, kas norisinājies slēgtās ”adidas” veikala telpās.

Savukārt 30. jūlijā visiem interesentiem bija iespēja klātienē vērot grafiti performanci no māksliniekiem Kiwie un Lindas Īstenās, kā arī ielas dejotāju priekšnesumus.

Par muzikālo pavadījumu rūpējās radio personība un dīdžejs DJ Magnuss Eriņš, bet moderatora lomā iejutās Gunārs Bītz. Pamatojoties uz pēdējā laikā aktuālo pārorientēšanos uz digitālo vidi, kā arī lai izvairītos no liekas cilvēku pūļu drūzmēšanās vienuviet, visas aktivitātes bija iespējams vērot arī tiešsaistē.

Tāpat pasākuma laikā noritēja aizraujošas tiešsaistes sarunas par sportu un aktīva dzīvesveida stilu ar Latvijā pazīstamām personībām – dziedātāju Dināru Rudāni, Latvijas izlases basketbola spēlētāju Ilzi Jākobsoni, multimākslinieku un futbolistu no Brazīlijas Felipi Gabrielu, fitnesa treneri Lauru Lukaševiču un Latvijas izlases basketbolistiem Jāni Strēlnieku un Dairi Bertānu.

1 komentārs