FOTO: apskati Rīgu no putna lidojuma

Komentāri
FOTO: apskati Rīgu no putna lidojuma

Rīgu mēdz dēvēt par vienu no skaistākajām pilsētām pasaulē, un mēs, latvieši, noteikti tam varam piekrist. Tā mūs lolo ar senu vēsturi un namiem, kas ir gluži kā no pasakām.

Tā daļa Rīgas, tā daļa manas Rīgas – vārdi no grupas Astro`n`out dziesmas daļa Rīgas. Tā liek aizdomāties, ka patiesībā daudzi no mums Rīgu nemaz tā nav iepazinuši. Vēsture, kas seko līdzi mūsu galvaspilsētai, ir bagāta, to pašu varam teikt arī par Rīgas namiem, ielām un cilvēkiem. Šodien tev ir lieliska iespēja aplūkot nelielu daļu no Vecrīgas fotogalerijā, kas ir uzņemta no nedaudz augstāka skatpunkta, kādu tu ikdienā nemaz neredzi. Varbūt kāda no jums nemaz Rīgu nav redzējušas no augšas, tādēļ aplūko fotogaleriju un iedvesmojies pacelties soli augšup, un ielūkojies, tā tevi var pārsteigt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl