Komentāri
FOTO: apskati lielākās stila kļūdas! Zeķes sandalēs, caurspīdīgi legingi

Paveroties pa logu, saprotam, ka siltais laiks tik drīz nemaz neatnāks, bet iesākam tev un otrajai pusītei, tam gatavoties jau tagad, un ieskatīties stila kļūdu sarakstā, kas varētu palīdzēt izvairīties no nevēlamiem acu skatieniem un platiem smaidiem uz lūpām.

Tuvojoties gada siltākajam laikam, skapī ar lēnu garu ievijas pavasarīgas, puķainais kleitas, platformu sandales un krāsainas blūzītes. Bet, ir jāatceras, kādas pavasara/vasaras modes tendences ir aktuālas. Iesakām tev un otrajai pusītei piedomāt pie abu izvēlētā stila, un atkārtot stila ABC, ka pie sandalēm vīrietis nedrīkst vilkt pelēkas vai baltas, pusgarās zeķes, tāpat kā arī pie džinsu biksēm nedrīkst vilkt lakādas kurpes, un protams, sieviešu lielākā kļūda –  viltus dizaineru somiņas, kas izskatās bezgaumīgi. Diez vai Gucci somiņu īstā vieta būtu braucošā tramvajā. Tāpēc, foto galerijā apskati lielākās stila kļūdas, no kurām tev un mīļotajam vajadzētu izvairīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl