FOTO: apbrīnojami! Akmens mandalu stāsts

Komentāri
FOTO: apbrīnojami! Akmens mandalu stāsts

Mandala ir cēlusies no Indijas, kas burtiski tulkojot nozīmē – aplis. Mandala ir kas vairāk par vienkāršu apli, tā atspoguļo visumu, mūsu attiecības gan ķermeņos gan prātos.

Mandala mūsu dzīvēs parādās visos dzīves aspektos, un tā simbolizē priekšstatu, ka dzīve nekad nebeidzās. Mandalas izmanto arī meditācijas nolūkos un ļauj cilvēkam kļūt par vienu veselu, sastapties ar nezināmo un visumu. Katra no mums var izveidot savu mandalu, kas simbolizē savu braucienu caur dzīvi, lai pastāstītu savus piedzīvojumus. Šī kanādiešu māksliniece, savu stāstu ir parādījusi visai pasaulei, gleznojot mandalas uz akmeņiem, un veidojot pasakaini skaistas mandalu rotas. Apskati tās foto galerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl