Komentāri
FOTO: aktrišu konkurss finišē! Seriāla kārotāko lomu otrajā vietā – Baiba!
Foto: publicitātes foto

Ir konkursa Viņas melo labāk meklē aktrisi pēdējā diena. Kā jau rakstījām, konkursa dalībnieces visvairāk iekāro Martas lomu. Tāpat arī lomas, kas varētu būt saistītas ar Martas tēlu. Lai arī meitenes vēl cer gan uz Marijas, gan Kristīnes un citu draudzeņu varonēm, otrajā vietā tēls, kuram vislielākā piekrišana, ir Martas lielākā ienaidniece – Baiba

Acīmredzot ne tikai skatītājus, bet arī potenciālas aktrises piesaista kolorīti raksturi, kas pierāda, ka pēc būtības mūsu dāmas un jaunkundzes nav nekādas ”sedzacītes”:  “Vēlos spēlēt Baibas lomu. Man šķiet, ka esam līdzīgas rakstura īpašību ziņā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairākas kandidātes cer uz lomu, kura raksturā būtu kaut nedaudz līdzīga tieši Baibai, kā arī mērķē uz Baibas meitas Esteres lomu.  Par savu iecienīto seriāla tēlu konkursa dalībnieces raksta:

”Es vēlētos Baibas lomu, jo man viņa patīk un esmu stāvoklī. Man būtu viegli notēlot Baibu, kura ir stāvoklī no Mārtiņa.”

”Seriālā labprāt spēlētu Baibas vai Jolantas lomu, jo tumšmates arī mēdz būt naivas un trakas – gluži kā es.”

”Seriālā vēlos tēlot Baibas bērnu, jo man loti patīk Baiba. Viņa ir atraktīva, jautra, mīļa un būtu man superīga mamma. ”

”Es vēlētos humora, intrigu pilnu lomu. Piemēram, Baibas (Elīnas Vānes) meitas Esteres lomu.”

”Kaut ko līdzīgu Baibas lomai. Pēc draugu un manām pašas domām, man tādas lomas padodas.”

“Vēlētos iejusties tēlā, kas līdzīgs Baibai, jo viņas humoristiskais skats uz dzīvi liek smieties.”

Foto

Lasi vēl