FOTO: aktrises meklējumu konkurss turpinās. Viņas visas grib būt Martas…

11 komentāri
FOTO: aktrises meklējumu konkurss turpinās. Viņas visas grib būt Martas…
Foto: publicitātes foto

Pēc daudzpunktiem var sekot gan vārds “māsa”, gan “meita”, gan “krustmeita”, gan “draudzene”, gan “māsīca”. Protams, arī pašu Martu vēlas tēlot gana daudz nākamo aktrišu. Marta neapšaubāmi ir vispopulārākais tēls seriālā Viņas melo labāk.

Ir konkursa dalībnieces, kuras sevī saskata vizuālu līdzību ar Martu (un jāteic, ka vairākām no viņām tiešām ir taisnība). Līdzīgās jaunietes ļoti pamatoti uzskata, ka viņas varētu tēlot kādu Martas radinieci – meitu, māsu vai māsīcu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viena no pretendentēm vēlētos būt Martas krustmeita no Valmieras, cita – Martas māsīca, kas apciemotu viņu darbā, palīdzētu risināt viņas mīlas problēmas.

Citas par savu priekšrocību uz Martas lomu uzskata līdzīgo raksturu, taču viena no jaunajām aktrisēm vēlētos spēlēt aktrises Evijas Skultes atveidoto lomu tāpēc, ka Martai ir ļoti plaša garderobe.

Lūk, ko par Martu saka konkursa dalībnieces: “Viņa ir koķeta un nedaudz riebīga…”, “Martas otrais vārds ir Drāma..”, “Mazliet koķeta, bet tajā pašā laikā gudra”, “Īsts sievišķības iemiesojums…”

Foto

TOP komentāri

  • Zigis
    +4 +4 0

    Zigis

    Tak nebūs drošvien tāda loma kad tur baigi varēs filmēties katrā sērijā drošvien kaut kādas medmāsas,oficiantes vai kaut ka tā nu epizodiski ta ka meitenes baigi neceriet kad jus tagat kļūsiet par seriāla zvaigznēm:D
  • Lācis
  • Atis

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl