Foto: Agnese un Marija Zeltiņas žilbina vasarīgās kleitiņās

2 komentāri
Foto: Agnese un Marija Zeltiņas žilbina vasarīgās kleitiņās
INSTAGRAM

Nedēļas izskaņā vasara mūs lutina ar saulīti, siltumu un bezvēju. Tāpēc dāmas atkal tērpjas vasarīgās kleitiņas un dodas ielās! Agnese un Marija Zeltiņas greznojas rozīgos tērpos!

Skaistajā, seksīgajā kleitā Marija ieradās uz savas mammas rotu veidošanas meistarklasi. Mātei un meitai izdevās apburt ikvienu ar saviem vasarīgi rozīgajiem tērpiem.

Tā kā meistarklase bija dāmu sanākšana ar sarunām, šampanieti un draudzības aproču veidošanu, tad ikviena no daiļā dzimuma būtnēm bija saģērbusies sievišķīgi.

Marija Zeltiņa atradusi veidu, kā atteikties no iecienītajiem makaronu ēdieniem

Marija priekšroku deva kleitai, ar kuras palīdzību var izrādīt savas slaidās kājas, kailos plecus un muguru, parādot, ka zem kleitas nenēsā krūšturi.

Agnese kleitas izvēlē priekšroku deva rozā krāsas klasiska stila kleitiņai, kura izcēla viņas slaidās auguma aprises. Toties izšuvums uz vienas no kleitas lencītēm piešķīra skaistulei papildus maiguma, sievišķības devu.

Agnese Zeltiņa ļaujas izaicinājumam un 3 mēnešus nelietos alkoholu, pienu, cukuru un glutēnu!

Abas dāmas kleitām bija piemeklējušas augstpapēžu kurpes, tās vienmēr padara gaitu sievišķīgāku, seksuālāku un maina ikvienas lēdijas stāju.

Runājot par aksesuāriem, sievietes pieturējās pie minimālisma – Marija rotājās ar rokassprādzi, toties Agnese ar klasiska stila pulksteni.

Skaistajos, vasarīgajos tērpos māte un meita izskatās gluži kā māsas.

2 komentāri