Fitnesa zvaigznei Karīnai Akmens uzbrucis nežēlīgs izvarotājs

4 komentāri
Fitnesa zvaigznei Karīnai Akmens uzbrucis nežēlīgs izvarotājs
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ar drosmīgu, atklātu un pamācošu stāstu sociālajos tīklos klajā nākusi Aiovā dzīvojošā latviešu fitnesa zvaigzne Karīna Akmens, kura iedvesmojusi tūkstošiem Latvijas meiteņu pievērsties sportam. Karīna atklājusi, ka pagājušogad viņai uzbrucis un nežēlīgi piekāvis izvarotājs. Sievietei izdevies izglābties tikai un vienīgi savas labās fiziskās sagatavotības dēļ.

”Šodien man un manai ģimenei ir liela diena. Es ar to iepriekš neesmu dalījusies, bet 2019. gada maijā man uzbruka izvarotājs, un tas bija izšķirošais brīdis manā dzīvē,” stāstu iesāk Karīna.

Viņa uzsver, ka šajā dzīves mirklī vairāk kā jebkad novērtējusi gadiem ilgo treniņu rezultātus – skaistos muskuļus nācies reāli likt vietā cīņā pret agresīvu varmāku.

”Neskatoties uz to, ka šis vīrietis man spēcīgi iesita pa galvu, dauzīja pret sienu, vilka, žņaudza un vienkārši sita, es biju spējīga cīnīties pretī, un viņam neizdevās īstenot savus nodomus.

Šodien šis vīrietis tika atzīts par vainīgu uzbrukumā ar nodomu veikt seksuālu noziegumu, kā arī laupīšanā – viņš atņēma man telefonu un visu, kas man bija līdzi. Man gan šīs lietas bija vienaldzīgas, tajā brīdī vienkārši vēlējos izdzīvot,” drausmīgo notikumu atceras Akmens.

Ar savu stāstu viņa vēlas brīdināt citas meitenes nekad neuzticēties svešiniekiem, kuri piedāvā aizvest mājās.

”Nekad neuzticieties svešiniekiem, lai cik jauku iespaidu viņi sākotnēji neatstātu,” brīdina Karīna. Viņa atklāj, ka uzbrucējs sēdējis kādā pasākumā blakus viņai un, uzzinot, ka meitene mājās brauks ar taksi, it kā draudzīgi piedāvājis aizvest mājās, jo esot pa ceļam.

”Kad ejat atpūsties, atcerieties, ka drošība vienmēr ir pirmajā vietā. Padomājiet par drošu veidu, kā nokļūt mājās, lūkojiet, lai tuvumā allaž ir kāds uzticams draugs.

Un ja nu tomēr sanāk cīnīties, cīnieties tā, it kā šī būtu jūsu pēdējā kauja, tā, it kā nekas cits nebūtu svarīgs, tā, it kā jūs būtu spēcīgākās būtnes uz šīs planētas. Cīnieties.

Jo, ja es būtu cīnījusies pretī kaut nedaudz mazāk, es esmu droša, ka viņš man būtu seksuāli uzbrucis visos iespējamajos veidos, un es nezinu, vai jebkad būtu spējīga no kā tāda atlabt,” meitenes brīdina sportiste, sakot milzīgu paldies vietējai policijai, kurai izdevās varmāku atrast un likt atbildēt par padarīto.

4 komentāri