Fitnesa veids – deja pie stieņa ļauj justies daudz seksuālākai

Komentāri

Vēl pirms pieciem gadiem Latvijā deju ap stieni jeb Pole Dance lielākā daļa sabiedrības asociēja tikai ar priekšnesumiem naktsklubos. Šobrīd daudzas fitnesa studijas prezentē Pole Fitness kā mūsdienu aktualitāti fizisko aktivitāšu jomā.

Par Pole Fitness portālā nacdejot.lv teikts: Pole Fitness ir vingrojumu kompleksi, kas izstrādāti uz Amerikas deju pie stieņa skolas pamata – unikāla dejas kombinācija ar fiziskajiem (spēka) vingrinājumiem. Tā sekmē muskuļu nostiprināšanos, uztur tonusu visā ķermenī, kā arī dod patīkamu iespēju sajusties daudz seksuālākai un atbrīvotākai. Pirms pieciem gadiem Laura bija viena no divām Latvijas iedzīvotājām, kurai mājās bija stienis – “vertikālais trenažieris”. Taču Laura cītīgi komunicēja ar 600 meitenēm no visas pasaules, kuras tāpat kā viņa, savu fizisko formu uzturēja, vingrojot pie stieņa. Visas Pole dance piekritējas esot sastapušās gan ar ļoti pozitīvu, gan negatīvu attieksmi. Lai būtu gandarījums par iegūtajiem zilumiem, mehāniskajiem apdegumiem un smagajiem treniņiem, Laura internetā vāca parakstus ļoti cēlam mērķim – lai Pole dance tiktu iekļauta vasaras olimpisko spēļu programmā kā viena no vingrošanas disciplīnām. Toreiz Latvijas Olimpiskajā komitejā neko nezināja par šādu starptautiska mēroga aktivitāti, un apgalvoja, ka 2016. gada Vasaras olimpiskajās spēlēs tas noteikti vēl nenotiks. Tomēr Pole Fitness augošā popularitāte liecina, ka nākotnē arī vingrotājas uz vertikālā trenažiera, visticamāk, varēs cīnīties par olimpisko medaļu komplektu.
Noskaties video, kā pirms 5 gadiem Laura demonstrēja savas Pole dance prasmes raidījumam Bez Tabu!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl