Fitnesa veids – deja pie stieņa ļauj justies daudz seksuālākai

Komentāri

Vēl pirms pieciem gadiem Latvijā deju ap stieni jeb Pole Dance lielākā daļa sabiedrības asociēja tikai ar priekšnesumiem naktsklubos. Šobrīd daudzas fitnesa studijas prezentē Pole Fitness kā mūsdienu aktualitāti fizisko aktivitāšu jomā.

Par Pole Fitness portālā nacdejot.lv teikts: Pole Fitness ir vingrojumu kompleksi, kas izstrādāti uz Amerikas deju pie stieņa skolas pamata – unikāla dejas kombinācija ar fiziskajiem (spēka) vingrinājumiem. Tā sekmē muskuļu nostiprināšanos, uztur tonusu visā ķermenī, kā arī dod patīkamu iespēju sajusties daudz seksuālākai un atbrīvotākai. Pirms pieciem gadiem Laura bija viena no divām Latvijas iedzīvotājām, kurai mājās bija stienis – “vertikālais trenažieris”. Taču Laura cītīgi komunicēja ar 600 meitenēm no visas pasaules, kuras tāpat kā viņa, savu fizisko formu uzturēja, vingrojot pie stieņa. Visas Pole dance piekritējas esot sastapušās gan ar ļoti pozitīvu, gan negatīvu attieksmi. Lai būtu gandarījums par iegūtajiem zilumiem, mehāniskajiem apdegumiem un smagajiem treniņiem, Laura internetā vāca parakstus ļoti cēlam mērķim – lai Pole dance tiktu iekļauta vasaras olimpisko spēļu programmā kā viena no vingrošanas disciplīnām. Toreiz Latvijas Olimpiskajā komitejā neko nezināja par šādu starptautiska mēroga aktivitāti, un apgalvoja, ka 2016. gada Vasaras olimpiskajās spēlēs tas noteikti vēl nenotiks. Tomēr Pole Fitness augošā popularitāte liecina, ka nākotnē arī vingrotājas uz vertikālā trenažiera, visticamāk, varēs cīnīties par olimpisko medaļu komplektu.
Noskaties video, kā pirms 5 gadiem Laura demonstrēja savas Pole dance prasmes raidījumam Bez Tabu!

Skaties video!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl