Fitnesa skaistulīte Karīna Akmens veikusi steidzamu krūšu implantu aizvietošanas operāciju

1 komentārs
Fitnesa skaistulīte Karīna Akmens veikusi steidzamu krūšu implantu aizvietošanas operāciju
INSTAGRAM

Fitnesa skaistulīte Karīna Akmens, kura vasarā apprecējās un pieņēma vīra Endrjū Hīlija uzvārdu, 11 gadus priecēja ar kārdinošu dekoltē zonu. Karīna skaidro, kāpēc veikusi steidzamu operāciju un aizvietojusi implantus.

Karīna ar krūšu implantiem dzīvojusi 11 gadus un devusies pie ārsta, lai uzzinātu par jaunumiem krūšu implantu sfērā, kā nekā viņa vēlējusies – atjaunot implantus, nomainot tos pret lielākiem.

Apprecējusies iedvesmojošā fitnesa modele Karīna Akmens

Fitnesa skaistulīte uzzinājusi, ka viņā ievietotie krūšu implanti jau vairākus gadus izņemti no apgrozījuma, jo pierādīts, ka tie izraisa specifiskas formas krūts vēzi.

Karīna uzreiz pierakstījusies steidzamai operācijai, lai izņemtu implantus un aizvietotu ar citiem – drošiem.

11 gadus viņa rotājusies ar 350 CC implantiem, bet nu tos aizvietojusi ar 500 CC lieluma implantiem.

”Jaunajiem implantiem ir 10 gadu garantija. Iegūt lielākas krūtis nebija galvenais mērķis, vēlējos būt droša, vesela un ar skaistu krūšu formu,” tā Karīna.

Atlabšana ir sāpīga, bet viss norit veiksmīgi, tas sievietē rada prieku.

”Beigsim izlikties, ka šī ir tabu tēma. Visi zinām, ka vairums sieviešu ir ar implantiem un beigsim izlikties, ka tas ir noslēpums. Kaut ātrāk būtu pārbaudījusies, tad neizjustu tik lielas bailes par dzirdēto, savu veselību, nebūtu nepieciešamas ne analīzes, ne steidzama operācija,” tā Karīna.

Karīna aicina sievietes neatstāt novārtā “savas meitenes” un pārbaudīties!

1 komentārs