Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile iecienījusi izjādes un parāda sevi seksīgas lauku meitenes ampluā

3 komentāri
Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile iecienījusi izjādes un parāda sevi seksīgas lauku meitenes ampluā
PUBLICITĀTES FOTO

Fitnesa skaistulīte, trenere un modele Dālija Gaile vasaru izmanto, lai trenētos pie dabas krūts, ne tikai sporta zālē. Šoreiz Dālija treniņa vietā devusies izjādē.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dālija atklāj, ka enerģija un miera sajūta, kuru sniedz zirgs, ir vārdos neaprakstāma.

”Tas nav ”Photoshop”, un esmu sajūsmā par to!” Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile par savu ādas krāsu

Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile sauļojas, izgūlusies uz SUP dēļa

Skaistule izlēmusi atsvaidzināt savu fitnesa ikdienu un kāju treniņu vietā doties izjādēs, talkā ņemot ”Skudru staļļa” zirgus.

”Nebiju domājusi, ka tik liels spēks vajadzīgs, lai uzsāktu rikšot, bet tas priecē, man patīk dažādi pārbaudījumi, turklāt dāma zirga mugurā izskatās seksīgi,” smejas Dālija.

Dālija uzskata, ka ikviena sieviete vēlas apaļu dupsīti un tvirtas kājas, kuras nerotā celulīts. To visātrāk iespējams nodrošināt tieši izjādēs. Turklāt – papildus vēl iespējams nomierināt nervu sistēmu un atklāt savu ”nepieradināto” pusi.

”Daudziem nepatīk apmeklēt sporta zāli, jo tur ir daudz cilvēku. Fiziskās formas uzturēšana zirga mugurā nodrošina vientulību, kā nekā izjādē dodies tikai tu un zirgs,” tā Dālija.

Skaistule tik ļoti iemīļojusi zirgus, ka vasaras izskaņā ļāvusies skaistai fotosesijai, iejūtoties seksīgas lauku meitenes ampluā.

”Arī zirga mugurā un laukos var ģērbties seksīgi. Lauki nekādā ziņā nenozīmē treniņtērpus un gumijas zābakus. Ikviena sieviete var iejusties seksīgas jaunietes ādā un iekarot savu kovboju,” smejas Dālija.

Pati Dālija jau pirms deviņiem gadiem ir atradusi savu dzīves kovboju Modri un kopā ar vīru audzina dēlu.

Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile parāda, kā piepumpēties uz sporta automašīnas