Fitnesa skaistule Ginta atklāj savu dailes noslēpumu

5 komentāri
Fitnesa skaistule Ginta atklāj savu dailes noslēpumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Sievietes garastāvoklis iet roku roka ar viņas skaistumu, ir pārliecināta 37 gadus vecā fitnesa trenere un divu bērnu mamma Ginta Vitenberga no Valmieras, kura konkursā ”Mrs. Latvija 2020” cīnās par valsts skaistākās sievietes titulu. Kādi vēl ir viņas skaistuma paņēmieni?

Ginta uzskata, ka, lai es pamostos un izskatītos labi, ir laikus jādodas pie miera. Viņa gulēt dodas ne vēlāk par desmitiem vakarā, savukārt vieglas vakariņas ietur ne vēlāk par septiņiem.

”Viss, ko apēdam vakarā, parādīsies uz vēderiņa – saucamā riepiņa,” skaidro konkursa dalībniece.

Lai būtu formā, pēc sešiem vakarā nekādas ēšanas

”Esmu kaislīga saldumu mīle, un piena šokolāde ar riekstiem ir viss, kas vajadzīgs, lai uzlabotos noskaņojums. Man patīk labi paēst, un es noteikti mīlu latviešu virtuvi, mīļākais ēdiens ir bukstiņu biezputra.

Esmu iemācījusies ieklausīties savā ķermenī un saprast ko, kad un cik daudz es drīkstu apēst, lai tas man nekaitētu. Mēs katrs esam atšķirīgi un viena diēta neder visiem. Ēst drīkst visu, tikai ierobežotā daudzumā,” saka fitnesa skaistule no Valmieras.

”Mēs ēdienu rijam, nevis baudām, neveltām tam pietiekamu uzmanību. Par ēdienu ir jāpriecājas, jāsasmaržo, un tikai tad jāķeras klāt. Piemēram, gaļa uzturā jālieto kvalitatīvāka un retāk nekā esam pieraduši,” uzsver Ginta.

Viņa ir arī savi triki, kā uzlabot garastāvokli, kas lielā mērā atspoguļojas sievietes dailē.

”Omu ļoti labi uzlabo, kad īpaši sapucējos un dodos pastaigā. Es tā daru, kad neiet, kā plānots, un jūtu, ka māc nogurums. Tad uzkrāsoju lūpas, smaids un vieglā solī uz priekšu. Jo nevienam mēs neesam vajadzīgi skumji, bēdu sagrauzti un sliktā noskaņojumā,” laba garastāvokļa recepti atklāj Ginta.

Vairāk par skaisto valmierieti lasi šeit!

Konkursa ”Mrs.Latvija 2020” dalībniece arī dalās pārdomās par sievišķību: ”Sievišķīga sieviete ir koša ne tikai vizuāli, bet izstaro īpašu auru, tāda, kura, ieejot telpā, maina gaisotni un liek atskatīties, tāda, kura pat treniņtērpā izstaro sievišķību.

Sievišķīga sieviete izstaro spēku, taču neaizbiedē apkārtējos, bet gan vieš intrigu un rada vēlmi iepazīt tuvāk.”