Fitnesa entuziastes Dālijas Gailes ieteikumi, pirms sēsties pie bagātīgi klāta svētku galda

2 komentāri
Fitnesa entuziastes Dālijas Gailes ieteikumi, pirms sēsties pie bagātīgi klāta svētku galda
PUBLICITĀTES FOTO

Vecgada vakars nav iedomājams bez bagātīgām vakariņām un šampanieša. Fitnesa entuziaste Dālija Gaile dod padomus, kurus ievērojot, pirmajā janvārī iespējams izbēgt no smaguma sajūtas un paģirām.

Dālija paziņo, ka svētkos var kārtīgi paēst, tikai jāaizdomājas, cik bieži mēs atļaujamies ēst visu, ko sirds kāro?

Grezni foto! Ziemassvētkos Dālija Gaile labprātāk apmeklē restorānus, ne gatavo maltīti ģimenei

”Ne jau svētku ēdienkarte jākoriģē, bet gan ēdāju paradumi ikdienā! Attiecīgi, tos izmainot, arī svētku ēšanas un svinēšanas paradumi pakāpeniski mainīsies!” aizdomājas Dālija.

Skaistule domā, ja ikdienā piekop veselīgu dzīvesveidu, tad svētkos ir atļauts baudīt visu, ko vien vēlies. Tikai tādās devās, lai nenodarītu sev pāri un atlikušo vakaru nepavadītu ar sāpošu kuņģi.

”Sēžoties pie galda, jāatceras par ūdens lietošanu gan pirms maltītes, gan maltītes laikā. Ūdens palīdz organismam uzņemto pārtiku un alkoholu pārstrādāt,” tā Dālija.

Seksīgi foto: fitnesa entuziaste Dālija Gaile pozē miniatūrā apakšveļā

Dālija aicina atcerēties, ka svētki reiz beidzas un tad jāsāk cīnīties par normālu kuņģa darbību, vai tas ir tā vērts?

Ja gadās pārāk daudz ēst vai uzņemt alkoholu nākamajā dienā skaistulei talkā steidzas ”Coca Cola”. Dzēriens palīdz ”iedarbināt” kuņģi.

”Lai nebūtu paģiru, aicinu lietot kvalitatīvu alkoholu un ar mēru – laba daudz nevajag. Pēc savas pieredzes saku, ja ballīte bijusi pamatīga, tad slikto sajūtu nākamajā rītā palīdz uzveikt marinētu gurķu marināde, bet katram jau savas metodes,” smejas Dālija.

Skaistule jau izaugusi no vētrainu ballīšu perioda un saka, ka galvenais likums, lai 1. janvāris paietu bez galvassāpēm un iekšējas smaguma sajūtas, ir samērīga ēšana un dzeršana!

Kāda ir īstas sievietes smarža? Pārdomās dalās fitnesa entuziaste Dālija Gaile

Dālija domā, ka labāk atcerēties, cik labs pasākums bijis, ne atcerēties tikai pirmā janvāra slikto pašsajūtu, kam seko morālās paģiras.

”Es protu labi pavadīt laiku, un alkohols ne vienmēr man ir tas primārais, jo arī bez tā labi pavadu vakaru! Ēdam visu, bet ar mēru un arī nākamā diena būs perfekta!” priecīgi nobeidz Dālija.

2 komentāri