Fitnesa entuziaste Dālija Gaile skaidro, kāpēc izvēlas peldēt vēsajos gadalaikos, ne vasarā

0 Komentāru
Fitnesa entuziaste Dālija Gaile skaidro, kāpēc izvēlas peldēt vēsajos gadalaikos, ne vasarā
PUBLICITĀTES FOTO

Fitnesa entuziaste, skaistumkaraliene Dālija Gaile vasaras laikā nepeldas, bet, iestājoties rudens un ziemas sezonai, labprāt nododas ūdens priekiem. Dālija pastāsta, kāpēc ir labi peldēties vēsajā ūdenī!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dālija atklāj, ka ne tikai fitness ir viņas dzīvesveids, tajā ietilpst arī rudens un ziemas peldes. Ja viņai jāizvēlas, kad peldēties, viņa izvēlēsies rudeni un ziemu, bet vasarā, nespēj ieiet ūdenī!

Draudzība starp vīrieti un sievieti pastāv! Dālija Gaile par iepazīšanos ar Aivaru Visocki

Kāpēc Madara Kiviča un Dālija Gaile izvēlas vienādu apģērbu?

”Peldēt ziemā ir liels plus, imūnsistēma ir daudz labāka! Organisms norādīts! Āda stingra! Kad visi apkārt jau ir saķēruši rudens pirmo vīrusu, tikmēr man viss kārtībā! Neatceros, kad pēdējo reizi būtu apaukstējusies,” priecājas Dālija.

Agrāk Dālija nesaprata, kāpēc cilvēki ziemas laikā peldas, viņa domājusi, ka no šādām peldēm neko nevar iegūt, nu viņa ir mainījusi domas. Šādas peldes sniedz ļoti daudz!

Skaistumkaraliene rūpējas par sevi, ne tikai ārēji, bet arī iekšēji. Katra pelde viņai ir īpaša, tās nevar aprakstīt vārdiem – sajūtas ir lieliskas!

”Pirmajās desmit sekundēs ūdenī man ir trakoti labas sajūtas! Pelde ir apmēram minūti ilga. Ilgāk neriskēju, jo pēc šīs minūtes mans organisms pierod pie ūdens un šķiet, ka paliek silti. Tas ir brīdis, kad eju ārā, jo nevar zināt, kad var savilkt krampi un kas var notikt,” tā Dālija.

Kādreiz Dālija bijusi ļoti salīga, bet, sākot peldēt vēsajā ūdenī, salīgums pazudis. Arī pēc treniņa sporta zālē viņa vienmēr noskalojas ar vēsu ūdeni, toties peldēties viņa dodas reizi nedēļā.

”Protams ir jābūt izturībai, un jebkurš tā nemaz nevar darīt! Viens pats vēl jo mazāk! Ejot ūdenī elpu sit ciet, kad esi pāri krūtīm šķiet, ka elpas trūkst, jācenšas elpot mierīgi un neļauties panikai! Ūdens ir tik vēss, ka šķiet manī duras tūkstošiem adatiņu!” peldes apraksta Dālija.

Dālija ir lepna par savu rudens un ziemas hobiju un priecājas, cik stingra paliek āda, pateicoties peldēm!

0 Komentāru