Filipīnās sācies Kristīnes Lindenblates rīkotais skaistumkonkurss korpulentajām skaistulēm. Apskati dalībnieces!

2 komentāri
Filipīnās sācies Kristīnes Lindenblates rīkotais skaistumkonkurss korpulentajām skaistulēm. Apskati dalībnieces!
FACEBOOK

Skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate ir devusies uz Filipīnām, kur norisinās viņas organizētais konkurss “Ms.Top of the World Plus Size 2018”. Konkursā piedalās skaistules no sešpadsmit valstīm.

Šogad skaistumkonkurss lielo izmēru meitenēm norisinās kūrortpilsētā Sebu, un konkursa dzīvē iesaistās visa pilsēta.

Pirmajā konkursa dienā skaistuma karalienes piedalīsies pilsētas svētkos, būs daļa no svētku gājiena. Skaistules gājienā sevi prezentēs tautastērpos.

Otrajā dienā norisināsies talantu šovs un profila intervijas, kurās skaistulēm būs jāprezentē sevi un savu valsti. Skaistulēm būs iespēja satikt arī Sebu mēru un reģiona gubernatoru.

Trešajā dienā, kas arī būs fināls, dāmas priecēs viesus un žūriju ar trīs iznācieniem – tautastērpos, kokteiļkleitās un vakarkleitās.

Tā kā “Ms.Top of the World Plus Size 2018” konkursam ir sava himna, to šoreiz Filipīnās ieradīsies dziedāt Fiona no Singapūras, kura 2016. gadā uzvarēja konkursā. 2016.gadā starptautiskais konkurss norisinājās Rīgā.

Dziesmas ”Beauty will save the world” mūzikas autors ir komponists Gaitis Lazdāns, bet dziesmas vārdu autore ir Diāna Lasinska.

Pēc konkursa Kristīnei ir ieplānots brauciens uz Āziju, kur viņai piedāvāts rīkot skaistumkonkursu lielo izmēru vīriešiem.

Skaistumkonkursu rīkotājai patīk dažādi izaicinājumi, pirms gada viņa rīkoja skaistumkonkursu transseksuālām sievietēm.

Kristīne plāno jaunus projektus, lai popularizētu un dažādotu sava zīmola ”Mrs/Miss Top of the world” zīmolu.

2 komentāri