Sekss festivāla laikā. Ar ko rēķināties?

Komentāri

2. Kam jābūt somiņā

2/3

Kur?

Foto: Scanpix

Šis jautājums būs pirmais, ko uzdosi, ja vēlēsies nedaudz papriecāties ar mīļoto. Atceries, ka labāk ir paslēpties savā privātajā teritorijā, t.i., automašīnā vai teltī. Tur jūs būsit mazāk uzkrītoši, un, galu galā, tās būs ērtākās vietas, kur nodoties mīlas priekiem. Teltij svarīgs ir ne vien izmērs, bet arī tas, lai knišļi un citi nelūgti viesi netraucētu jums. Mašīnā visērtākie būs aizmugurējie sēdekļi.

Ja esi lielāka adrenalīna piekritēja, tad izmēģini jūras kāpas vai mežu. Tiesa gan, festivāls turpinās arī pēc seksa, tāpēc jārēķinās, ka uzreiz nesakopsies. Sagaidi saullēktu, būs ne vien romantiska noskaņa, bet arī cilvēku būtiski mazāk.

Meitenes dalās pieredzē

Zane (22) stāsta savu pieredzi:  “Ar draugu pagājušajā gadā apmeklējām festivālu Positivus. Kaisles pārņemti, abi ielīdām krūmos, netālu no jūras kāpām. Bija gaišs! Cilvēki ik pa laikam pagāja garām. Man paveicās, ka kājās bija svārki, kurus ātri vien varēju piekārtot. Šis bija neaizmirstams piedzīvojums.”

Agita (24) atminas savu piedzīvojumu: “Es festivāla laikā iepazinos ar kādu puisi. Bijām nedaudz iedzēruši, bet sapratām, ko darām. Pārgulējām teltī. Uzlikām skaļāku mūziku, lai tik ļoti sev nepievērstu uzmanību. Orgasmu nesasniedzu, bet, manuprāt, uztraukums ņēma virsroku. Runa nav par “beigšanu”, bet gan par pašu procesu. Mums abiem šī bija pirmā reize mūzikas festivāla laikā, tāpēc atceros to ar smaidu sejā. Abi joprojām esam kopā!”

Marta (19): “Viena no adrenalīna bagātākajām reizēm bija sekss jūras krastā. Ar draugu sagaidījām saullēktu, bija jauki, tomēr kaut kādā veidā nonācu viņam virsū! (Smejas.) Sekss ilga vien 10 minūtes, jo baidījos, ka kāds ieraudzīs. Protams, viss bija smiltīs, bet tāpēc man līdzi bija mitrās salvetītes. Sakopāmies un devāmies čučēt.”

2. Kam jābūt somiņā

2/3
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl