Fakti, kurus nezināji par astroloģiju

Komentāri
Fakti, kurus nezināji par astroloģiju

Mēs diendienā redzam horoskopus, zīmju raksturojumus u.tml. lietas, kas saistās ar astroloģiju. Ir tādi, kas teiks, ka tās visas ir muļķības, kāds cits tam pieiet ar lielu nopietnību. Noskaidro faktus, kurus, iespējams, nezināji par astroloģiju.

75% no tiem, kas lasa horoskopu, ir sievietes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Astrologi uzskata, ka Mēness ietekmē cilvēkus tikpat daudz, cik tas ietekmē okeānu. Ja Mēness ietekmē okeāna plūdmaiņas, tad arī cilvēks ir pakļauts izmaiņām, ņemot vērā faktu, ka cilvēka ķermenis satur 75% ūdens. Mēness ietekmē sieviešu menstruālo ciklu, kā arī spēj ietekmēt cilvēku emocionālo stāvokli.

Trešdaļa amerikāņu tic horoskopiem. Statistika liecina, ka amerikāņi gada laikā iztērē 100 miljonus dolāru, lai konsultētos ar astrologu un izveidotu savu karti.

Pēc tam, kad sašāva ASV prezidentu Ronaldu Reiganu, viņa sieva Nensija vērsās pie astrologa, lai uzzinātu, vai arī viņai draud briesmas nākotnē.

Viens no visu laiku zināmākajiem astrologiem ir Nostradamus, kurš paredzēja Otro pasaules karu, ASV prezidenta Kenedija nāvi, kā arī 11. septembra notikumus Ņujorkā.

Ja meklējam kaut ko par astroloģiju vietnē google, mums tiek piedāvātas vairāk nekā 3 milj. lapu.

Pirms 10 gadiem meklētie atslēgvārdi bija zodiaks un horoskops.

Astroloģija tiek uzskatīta gan par zinātni, gan mākslu. Tā ieņem zinātnisko statusu tā iemesla dēļ, ka pieprasa matemātikas zināšanas un Astronomijas izzināšanu. Māksla tāpēc, ka ir vajadzīga interpretācija dažādos aspektos, lai varētu formulēt priekšstatu par indivīda rakstura īpašībām un katra tendencēm.

Tiek uzskatīts, ka Ādolfs Hitlers Otrā pasaules kara laikā sadarbojās ar astrologu.

Ir daudz argumentu pret astroloģiju. Viens no tiem – tiek uzskatīts, ka cilvēka rakstura iezīmes ir atkarīgas no katra uztveres un dzīves apstākļiem, nevis dzimšanas datuma un laika.

Foto: iespējams, patiesība ir tur, aiz zvaigznēm

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl