Ezoteriķe brīdina: “Humpalu” valkāšana pievelk nabadzību un naudas problēmas

370 komentāri
Ezoteriķe brīdina: “Humpalu” valkāšana pievelk nabadzību un naudas problēmas
IEVA LŪKA, LETA

Kamēr vieniem lietotu apģērbu iegāde ir dzīves nepieciešamības, citiem tas kļuvusi par trendu un stilīgās “second hand” jeb ”humpalu” bodītes un krāmu tirdziņi tiek vērtēti kā īstas ”pērļu” krātuves, pārvērtēt šo soli aicina ezoteriķe un vēdiskā astroloģe Baiba Stūrīte. ”Lietota apģērba valkāšana pievelk nabadzību un naudas grūtības,” viņa akcentē sarunā ar portālu Skaties.lv.

”Ir vairāki varianti, no kurienes second hand veikalos var nonākt mantas: nepārdotās drēbes vai apavi no ārzemju veikaliem, mirušo cilvēku mantas vai dzīvo cilvēku mantas, kuri tās nodevuši labdarībai. Visas šīs mantas tiek pārvadātas un uzglabātas kopā, tāpēc nošķirt labu enerģētiku no negatīvas ir neiespējami.

Ja salīdzina lietotus apavus un lietotu apģērbu, tad apavi satur vairāk svešas enerģijas nekā drēbes. Papildus tam apavos var sakrāties negatīvā enerģija, jo diendienā cilvēks tajos staigā.

Baiba Stūrīte

Baiba Stūrīte
Ezoteriķe un vēdiskā astroloģe

Tāpēc lietotus apavus enerģētiski ir nevēlamāk valkāt nekā, piemēram, apģērbu, jo kopā ar apaviem var uzņemt sveša cilvēka problēmas. Drēbes savukārt ir iespēja izmazgāt, un tas noteikti būtu jādara uzreiz pēc pirkšanas, turklāt tās nevajadzētu mazgāt kopā ar citām savām drēbēm. Mazgāšana noņems daļu iepriekšējā saimnieka enerģētikas, bet pilnībā drēbes attīrīt tomēr nevar,” norāda Stūrīte.

Ezoteriķe iesaka, kā drēbju attīrīšana būtu veicama vispareizāk.

”Lietotas drēbes, mazgājot veļas mašīnā, var piebērt klāt sauju rupjo jūras sāli. Tas var palīdzēt noņemt svešu enerģētiku. Pēc mazgāšanas attīrīt drēbju enerģētiku var palīdzēt to izlikšana augstā vai ļoti zemā temperatūrā. Vasarā drēbes var izlikt spilgtā saulē, bet ziemā, kad temperatūra ir zemāka par nulli, uz vairākām stundām tās izkarināt ārā vai izlikt uz balkona,” padomu sniedz Stūrīte.

Latviešu trūcīgums ir mīts! Lasi arī, kādi ir astropsiholoģes ieteikumi bagātības vairošanai!

Ezoterikas speciāliste Skaties.lv uztic savu pieredzi par second hand apģērbu valkāšanu un kādēļ no tā būtu vēlams izvairīties:

”Es pati nāku no nabadzīgas ģimenes, un bērnībā man nebija daudz drēbju. Tāpēc deviņdesmito gadu beigās, kad parādījās pirmie second hand veikali, lai papildinātu savu garderobi, gāju sev tur piemeklēt apģērbu. Toreiz par enerģētisko ietekmi nedomāju, jo vienkārši nebija citas izvēles.

Laiks gāja, parādījās vairāk naudas un sāku sev pirkt tikai jaunas drēbes. Tā kā joprojām esmu dzīva un vesela, nevarētu teikt, ka tos, kuri pērk sev lietotas mantas, sagaida kas briesmīgs. Vienīgais – ja šādu ”hobiju” laicīgi nepamet, cilvēkam var būt grūtības uzlabot savu materiālo stāvokli, jo lētas drēbes pievelk nabadzību.

Tāpēc, ja gribas dzīvot citādāk un uzlabot savu materiālo stāvokli, pie pirmās iespējas jāpalutina sevi ar kaut ko jaunu un jāaizmirst ceļš uz second hand veikaliem. Labāk nopirkt vienu labas kvalitātes dārgāku mantu nekā desmit lētas un lietotas.”

Kas jāatceras, pirms izdariet izvēli starp Pirkt vai Nepirkt lietotu apģērbu:

  • Ja esat no tiem, kas jūt gan cilvēku, gan apkārtnes enerģētiku, tad lietotas drēbes jums nederēs, jo tās var enerģētiski ”izsist” no līdzsvara.
  • Materiāli nodrošinātam cilvēkam nevajadzētu ekonomēt un pirkt lietotas drēbes, lai nepiesauktu naudas problēmas.
  • Maznodrošināts cilvēks drīkst valkāt bagātāka cilvēka drēbes, jo tas var radīt vēlmi pelnīt vairāk, lai nākotnē varētu atļauties nopirkt visu, ko vien sirds kāro.
370 komentāri