”Esmu pagodināta būt tava mamma.” Ginta Lapiņa publisko dzemdību stāstu un īpašās dienas foto

1 komentārs
”Esmu pagodināta būt tava mamma.” Ginta Lapiņa publisko dzemdību stāstu un īpašās dienas foto
INSTAGRAM

Latvijas populārākā modele pasaulē Ginta Lapiņa pirms pāris nedēļām kļuva par māmiņu pirmdzimtajam. Modele ir iejutusies mātes lomā, pieradusi pie jaunās ikdienas un publiskojusi savu dzemdību stāstu, kā arī fotogrāfijas no lielās dienas.

Dzemdību pieredzes stāstu Ginta aprakstījusi sociālajā tīklā ”Instagram”, paziņojot, ka tā bijusi īpašākā diena viņas mūžā.

Foto: modele Ginta Lapiņa kļuvusi par māmiņu dēlam

View this post on Instagram

A post shared by GINTA LAPINA (@gintalapina)

Ginta Lapiņa plānotajā dzemdību datumā publisko intīmu foto

”Viss sākās 12. jūlija vakarā pēc masāžas. Visu nakti biju nomodā un izgāju cauri kontrakcijas sāpēm, kas pakāpeniski palielinājās ar katru minūti. Izbraucām no mājās 6.00 un pusceļā sapratām, ka aizmirsām dzemdību somu. Devāmies tai pakaļ un tad braucām uz slimnīcu,” raksta Ginta.

Slimnīcā modelei paziņoja, ka viņa vēl ne tuvu nav mirklim, kad jādzemdē, un var doties atpakaļ uz mājām. Ginta nodomājusi, ka nekādā gadījumā neatgriezīsies mājās, jo tajā mirklī sāpes bijušas ļoti spēcīgas.

Gintu ievietoja palātā, un 13. jūlija agrā vakarā pasaulē nāca Aksels. Vislabākā sajūta kāda var būt – beidzot redzēt un turēt rokās mazuli, ko nēsāju deviņus mēnešus.

”Nezinu, kā to būtu paveikusi bez Braiena palīdzības. Viņš iesaistījās procesā un es jutu mūsu vienotību. Mēs tagad esam ģimene. Mans drosmīgais mazais zēns. Mēs to izdarījām. Esmu pagodināta būt tava mamma,” tā Ginta.

1 komentārs