“Esmu lepna būt jūsu čempione!” Klintone aizkustinošā runā aicina nepadoties un akcentē sievietes nozīmību

Pievienot komentāru
“Esmu lepna būt jūsu čempione!” Klintone aizkustinošā runā aicina nepadoties un akcentē sievietes nozīmību

Visa pasaule ar nepacietību gaidīja ASV prezidenta vēlēšanu rezultātus. Daudziem par pārsteigumu, bijusī valsts sekretāre Hilarija Klintone  piekāpās Donaldam Trampam, cilvēkam bez jebkādas politiskās pieredzes. Tāpat visi gaidīja brīdi, kad Hilarija Klintone teiks savu runu – vai viņa atzīs sakāvi un kā iedvesmos savus vēlētājus noticēt faktam, ka ASV jaunais prezidents tomēr ir Donalds Tramps.

Klintone savā runā bija ļoti mierīga, un viņas vārdi spēja iedvesmot pat vislielāko nīdēju. Lūk, galvenās atziņas:

“Šis nav rezultāts, kādu bijām gaidījuši pēc tik liela ieguldīta darba, un es atvainojos, ka mēs neuzvarējām šajās vēlēšanās. Es jūtos lepna par kopā paveikto. Būt ASV prezidenta amata kandidātei ir bijis lielākais gods manā dzīvē.”

Tāpat Klintone iedrošina jauniešus, jo īpaši sievietes, visā pasaulē neapstāties pie pirmās sakāves.

“Visiem jaunajiem cilvēkiem – es visu savu dzīvi cīnos par to, kam ticu. Daudzi no jums ir tikai pašā ceļa sākuma – jums būs veiksmes un neveiksmes. Lūdzu nekad nepārstājiet ticēt. Visām jaunajām sievietēm, kuras ticēja man, es esmu lepna būt jūsu čempione. Un visām mazajām meitenēm, kuras šo skatās – nekad nešaubieties par savu vērtību un spēku, un nebaidieties piepildīt savus sapņus, jo jūs to esat pelnījušas!”

Video

Foto: ASV pirmā lēdija – Melānija Trampa