Komentāri
Esmu iemīlējusies ārzemniekā! Latviešu meiteņu stāsti

Bieži vien latviešu sievietes, neskatoties uz to, ka ir atzītas par skaistākajām sievietēm pasaulē, koptas, gudras un vienkārši lieliskas meitenes, nesagaida savu latviešu princi baltā zirgā un laimi dodas meklēt ārpus valsts robežām. Trīs meitenes stāsta savu pieredzi ar ārzemniekiem.

Kitija (21): Pirms gada uzsāku studijas Dānijā. Pametu visu – ģimeni, darbu, arī otru pusīti, jo šķita, ka Latvijā vienkārši nevaru atrast savu vietu. Dānijā iepazinos ar savu tagadējo draugu. Viņš ir krietni vecāks par mani, bet tā laikam ir labāk. Jūtos mīlēta, man ir arī finansiāls balsts un pēc skolas pabeigšanas domāju palikt dzīvot šeit, Dānijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Evita (28): Es iemīlējos savā tagadējā vīrā, itālī, pirms četriem gadiem. Kad atbraucu atpakaļ uz Latviju, turpinājām sarakstīties vietnē Facebook. Neilgi pēc tam sapratu, ka savu sirdi esmu atstājusi tur. Pārvācos dzīvot uz Itāliju, kad man bija 25 gadi. Šobrīd auklējam gadu veco Marco. Ja sievietes savos vīriešos meklē tēva īpašības, tad vīriešiem, jo īpaši itāļiem, ir svarīgi savā meitenē redzēt māti. Es nekad nebiju iedomājusies, ka spēšu būt mājsaimniece, bet dzīvē gadās visādi. Esmu laimīga!

Sintija (25): Es iemīlējos Spānijā uzreiz! Atceros, ka ar draudzenēm devāmies atpūsties no darba un problēmām uz Madridi pirms 4 mēnešiem. Tur iepazinos ar savu sapņu vīrieti, kurš nu ir pārvācies uz Latviju, pie manis. Kaļam plānus nākotnei, bet man tomēr ir cerība, ka paliksim dzīvot manā dzimtenē. Bez Latvijas ir grūti, neskatoties uz to, ka mana sirds pieder ārzemniekam.

Lasi vēl