Komentāri
Esi koša kā puķe! Pašmāju zīmols “ZIB*” izlaidis krāšņu peldkostīmu kolekciju
Foto: Nils Vilnis

Latvijas modes un dizaina zīmols “ZIB*” daiļavas iepriecinājis ar šīs vasaras karstāko jaunumu – košu peldkostīmu kolekciju “Slepenā oāze”.

Kā ziņo zīmola komanda, kolekcija “Slēptā oāze” stāsta par slepenu vietu – skaistu oāzi, kur veldzēties vasaras tveicē. To nezina neviens cits. Kad to atklāj, tā kļūst par noslēpumainu vietu, kurā apstājas laiks un mirklis šķiet bezgalīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kolekcijā iekļauti koši bikini un kopējie peldkostīmi, kā arī pieskaņoti pludmales kimono un lakati. Pilnu kolekcijas tērpu klāstu iespējams aplūkot zīmola “ZIB*” interneta veikalā zibstore.com.

 

Foto: “ZIB*” jaunā peldkostīmu kolekcija

Modes un dizaina zīmols “ZIB*” kopš 2012. gada regulāri veido vairākas kolekcijas gadā, tām raksturīgas īpaši dzīvespriecīgas krāsas, koši akcenti un smalkas sievišķīgas detaļas. Zīmols strādā arī pie dažādiem inovatīviem un jauniem produktiem, kā arī aktīvi iesaistās interesantos sadarbības projektos.

“ZIB*” dizaineru komandā apvienojušās četras tekstilmākslinieces, LMA Tekstilmākslas katedras absolventes – Inga Priedīte, Baiba Šauriņa, Līva Liniņa un Irēna Andrejeva. Turklāt visi apģērbi un aksesuāri ir rūpīgs roku darbs, radīts tepat, Latvijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl