Ieskaties. Sievietes ar īstu Ziemassvētku cīņas garu

Komentāri
Ieskaties. Sievietes ar īstu Ziemassvētku cīņas garu

Ir klāt Ziemassvētki, kad iepriecinām sevi un savus mīļos. Šie var būt arī jautri svētki, ar krāšņām dziesmām, dejām un atrakcijām.

Svētkus ir jāsvin ar kārtīgu izaicinājumu. Tādēļ, šī gada izaicinājums ir īpaši radošs un atraktīvs. Trīs daiļavas Ieva, Agnese un Rūta, ir sievietes ar īstenu Ziemassvētku cīņas garu, kuras ir gatavas mesties jebkādos piedzīvojumos, lai pierādītu, ka ir labākā. Savus spēkus, radošumu un domāšanas garu, sievietes izrādīja, atrisinot it kā pa visam sadzīvisku un vienkāršu disciplīnu kā Ziemassvētku gaismas virteņu atpiņķerēšanu. Visas trīs pierādīja, ka sievietes nudien spēj paveikt neiespējamo, un pavisam īsā laika posmā, atpiņķerēt garās Ziemassvētku gaismu virtenes ir pa spēkam jebkurai. Ar cītīgu un aizrautīgu cīņas garu, tika pierādīts, ka dažām tas veicās raitāk, dažām lēnk, bet rezultāts ir pārsteidzošs. Ja arī tu vēlies Ziemassvētku rītu vai vakaru pavadīt gaišās un jautrās rotaļās, tad nesēdi rokas klēpi salikusi, bet rīkojies. Izaicini savus draugus uz gaismas virteņu sacensībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl