Komentāri

Es vienmēr esmu gājis prom no turienes, kur nejūtos labi – no darbiem, no situācijām, no attiecībām. Un tas ir normāli. Taču mīlestība ne vienmēr piedāvā vieglāko risinājumu – jā, gribētos jau gan, ka tā atnāk, ērti iekārtojas un paliek uz visiem laikiem – tāda skaista, mierīga un bezgala pieklājīga. Bet tā nenotiek – mīlestība atnāk, iebrāžas tavā dzīvē un sajauc kājām gaisā visus iepriekšējos priekšstatus, izvētī visu tavu dzīvi un liek atbildēt uz neskaitāmiem jautājumiem, arī uz tiem, ko visu mūžu esi izlicies nedzirdam…

Protams, tas nav viegli un ir liels kārdinājums neizdarīt izvēli, nespert soli tai pretī, bet vienkārši nogaidīt. Taču, cik esmu novērojis, lēmums un rīcība vienmēr sniedz gandarījumu arī tad, ja rezultātā nekas nesanāk. Jo tas ir vienīgais veids, kā izvairīties no pārmetumiem, ka nekad neesi mēģinājis – slīgt nožēlā par neizdarīto tomēr ir daudz mokošāk nekā darīt un saņemt sāpīgus triecienus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jā, protams, man ir bail – doties pilnīgi nezināmajā, man vēl nepieredzētajā. Tas noteikti nesīs pārmaiņas ne tikai manā dzīves ritmā, bet arī uzskatos. Turklāt man vēl pie reizes jāsaprot, vai es spēšu pieņemt otru tādu, kāds viņš ir – ar visām viņa kļūdām, bailēm, nepilnībām. Ko šī pieņemšana prasīs no manis? Kas tieši no maniem uzskatiem būs jāupurē man pašam? Un vai es spēšu ieraudzīt otru tādu, kāds viņš ir, par spīti tiem uzslāņojumiem, ko automātiski uzliek gan otra, gan mana paša bailes un gadu laikā piedzīvotais?

Taču es vairs nevaru gaidīt – beidzot dzīve man ir piespēlējusi izvēli, no kuras vairs nevēlos bēgt, iežmiedzis asti kājstarpē.

Es vairs nevēlos sargāt sevi un nemitīgi atkauties no iedomātiem rēgiem. Esmu gatavs nostāties pretī savām bailēm un parādīt, kurš no mums ir spēcīgāks. Jā, es zinu, var gadīties, ka sāpēs, bet es vairs neredzu jēgu turpināt dzīvi drošā kuģī, ietērpts neskaitāmās drošības vestēs. Es gribu dzīvot, gribu izjust ūdeni, viļņus, zemūdens akmeņus un vēju. Es gribu būt dzīvs, atvērts un ļauties notiekošajam.

Foto

Video: “Šķiršanās formulas” 10. sērija

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl