Komentāri
Ērtas, bet nedaudz smieklīgas vietas, kur ziemas laikā nodarboties ar seksu
Foto: freeimages.com

Ja ar partneri esat iecienījuši dažādi izkrāšņot savu intīmo dzīvi, tad ziema, kas pēkšņi sākusies, draud  jūsu ieradumiem pielikt punktu. Jo vairs nevar kā vasarā – sekss naksnīgā ezerā, pludmalē, meža pļaviņā, baseina malā utt. Ja nevēlaties atgriezties tikai un vienīgi “apnicīgajā” gultā, tad padarīt interesantu savu mīlas dzīvi, ir iespējams arī aukstākajā gadalaikā. 

Viņas Majestāte – pēdējā kinoteātra rinda

Šī ir gana izdevīga vieta mīlas priekiem gan vasarā, gan ziemā. Ar ”vienu acs kaktiņu”, protams, paskatieties, kas notiek apkārt. Bet, ja jau esat sākuši mīlēties šajā vietā, tas nozīmē, ka apkārtējo nosodījums un sods par kārtības traucēšanu jums abiem ir pilnīgi vienaldzīgs.

Daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpa

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Tur, kur pirmo reizi paslepus skūpstījies ar savu skolas gadu mīlestību. Šāds ”skolnieku” piedzīvojums piešķirs jūsu intīmajai dzīvei spilgtu un jautru noti. Vislabāk, protams, izvēlēties kāpņu telpu, kurā ir domofons un nedzīvo paziņas.

Sabiedriskais transports

Lai arī gan tramvaji, gan trolejbusi, gan autobusi un vilcieni ir izgaismoti jebkurā diennakts laikā, arī te var atrast iespēju draiskām aktivitātēm. Kaisle acīs, uguns – sirdī, roku veiklība, un neviens pat nepamanīs, ar ko esat aizņemti. Agros rītos un vēlos vakaros sabiedriskajā transportā nav daudz cilvēku. Savukārt, lielās un apjomīgās ziemas virsdrēbes lieliski var noslēpt jūsu šā brīža aktivitātes.

Taksometrs

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Ikviena taksometra autovadītāja sapnis ir ātrāk nogādāt galamērķī  klientus un doties  mājup. Tāpēc viņa skatiens būs piekalts ceļam nevis tam, ko jūs abi darīsiet uz aizmugurējā sēdekļa. Tāpēc jūtieties brīvi! Ļaujiet vaļu rokām, lūpām, mēlēm un sagādājiet prieku sev, kā vien spējat. Gan jau taksometra vadītāji ir pieredzējuši savā praksē no to vien.

Sabiedriskā tualete

Nav, protams, pati romantiskākā vieta, kur darīt ”TO”, bet ne arī pati bezcerīgākā. Galvenais, pēc ilgstošas tualetes kabīnes ”izmantošanas”, neaizmirstiet par personīgo higiēnu.

Klubs

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Lieliska vieta, kur ziemā pamīlēties, ja līdz mājām vēl ilgi un tālu. Slepus var nozust dažādos nostūros – noliktavā, VIP kabīnēs, tualetēs utml.

Pamestas rūpnīcas un noliktavas

Ja iepriekš minētās iespējas, jūsuprāt, līdzinās ”bērnudārzam”, tad ir arī ekstrēmāki varianti. Pie viena varēsiet nedaudz ”pabaidīties”, lai neiekristu kādā neaizvērtā lūkā, vai seksa laikā nesāktu uzbrukt žurkas. Ja arī šeit jūs spēsiet sasniegt baudas augstāko virsotni, tad esat drosminieki ar lielo burtu D.

Augstskolas auditorija

Kad tad, ja ne tagad izbaudīt studenta cienīgu trakulīgo dzīvi?! Jūs abi to esat pelnījuši! Vienīgais, ”jāiesaista” arī kāds ”trešais”, kurš dežūrē pie durvīm, vai nenāk pasniedzējs.

Lasi vēl