Komentāri
Erots pārsteidz ar elpu aizraujošiem un pikantiem priekšnesumiem. FOTO 18+

Erots ir Baltijā ietekmīgākais erotiskais festivāls, kas vienuviet pulcē savas jomas profesionāļus. Kā jau ierast, arī šogad Erots norisinājās Rīgā, Ķīpsalas hallē no 19. – 20. februārim. Erotiskais festivāls šogad pārsteidza apmeklētājus ar jauniem priekšnesumiem un aktivitātēm, kas bija veidotas tieši Erota apmeklētājiem.

Arī šogad festivāls Erots nebeidz mūs pārsteigt, skatītājiem piedāvājot, baudīt kaislīgus priekšnesumus, gan sieviešu, gan vīriešu striptīzšovus, kailās jogas paraugdemonstrējumus. Par sievietēm ir padomāts īpaši, piedāvājot seksa skolu sievietēm, kur vīriešiem ieeja bija aizliegta. Asas izjūtas un karsti priekšnesumi, ir festivāla raksturīgākā iezīme, protams, neaizmirstot pamielot acis ar plašo seksa rotaļlietu klāsta piedāvājumu. Sievietes svētki ir sākušies, foto galerijā aplūko spilgtākos Erota mirkļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl