Erotisks stāsts: draudzējos ar draugu, mīlējos ar drauga tēvu

3 komentāri
Erotisks stāsts: draudzējos ar draugu, mīlējos ar drauga tēvu

Pirms apmēram diviem gadiem iepazinos ar puisi. Viņš man ļoti iepatikās. Sākām draudzēties. Es viņu iepazīstināju ar savu ģimeni, viņš mani ar savējo. Un tad es ieraudzīju viņu – sava puiša tēvu…

Jau kopš pirmās reizes viņu ļoti iekāroju, sapņos redzēju tikai viņu. Kad mīlējos ar savu draugu – drauga sejas vietā redzēju viņa tēva seju, kas mani tik ļoti uzbudināja. Iedomājoties par drauga tēvu, uzreiz kļuvu mikla.
Tā bija kaut kāda apsēstība. Laikam ejot, arvien biežāk paliku pa nakti pie drauga. Draugs vēl dzīvoja ar savu ģimeni. Vienmēr, kad vakariņoju ar viņa ģimeni, ar iekāres pilnām acīm skatījos uz tēvu, man pat likās, ka viņš kaut ko nojauš un ka arī viņš par mani domā, bet varbūt tās bija tikai manas iedomas.

Bet tad notika tas… No rīta pamostoties, redzēju, ka drauga man blakus nav. Bet bija atstāta zīmīte, kurā bija teikts, ka viņš ar māti aizbraucis iepirkties. Tātad mājās atradās tikai mans iekāres objekts – viņa tēvs. Vienā apakšveļā es izgāju gaitenī. Dzirdēju, ka kāds ir dušā. Izģērbos kaila un iegāju klusām pie viņa dušā – no mugurpuses. Nedomāju par to, kas būs tālāk, tikai rīkojos. Apķēru viņu un sāku skūpstīt viņa kaklu. Viņš izbrīnā pagriezās, bet es turpināju viņu skūpstīt. Viņš mani neatgrūda, bet pretēji – piekļāva mani sev cieši klāt. Jutu, kā piebriest viņa loceklis. Arī viņš sāka mani skūpstīt, sākot ar kaklu, pēc tam noslīdot līdz krūšu galiem. Tad viņš mani paņēma un aiznesa uz savu istabu. Mēs nerunājām, bet ļāvāmies mirkļa burvībai. Viņš kā apburts mani vēroja un lika man nonākt līdz orgasmam. Es tikai baudā stenēju. Tas bija lieliskākais sekss manā mūžā. Vienīgie vārdi no viņa – ej noskaloties. Viņš pazuda. Es vēl labu laiciņu nevarēju attapties. Pēc šā gadījuma draugu pametu, jo nevarēju viņam vairs acīs paskatīties. Kopš tā laika mīlējos tikai ar vecākiem vīriešiem.

3 komentāri