Erotisks stāsts: draudzējos ar draugu, mīlējos ar drauga tēvu

3 komentāri
Erotisks stāsts: draudzējos ar draugu, mīlējos ar drauga tēvu

Pirms apmēram diviem gadiem iepazinos ar puisi. Viņš man ļoti iepatikās. Sākām draudzēties. Es viņu iepazīstināju ar savu ģimeni, viņš mani ar savējo. Un tad es ieraudzīju viņu – sava puiša tēvu…

Jau kopš pirmās reizes viņu ļoti iekāroju, sapņos redzēju tikai viņu. Kad mīlējos ar savu draugu – drauga sejas vietā redzēju viņa tēva seju, kas mani tik ļoti uzbudināja. Iedomājoties par drauga tēvu, uzreiz kļuvu mikla.
Tā bija kaut kāda apsēstība. Laikam ejot, arvien biežāk paliku pa nakti pie drauga. Draugs vēl dzīvoja ar savu ģimeni. Vienmēr, kad vakariņoju ar viņa ģimeni, ar iekāres pilnām acīm skatījos uz tēvu, man pat likās, ka viņš kaut ko nojauš un ka arī viņš par mani domā, bet varbūt tās bija tikai manas iedomas.

Bet tad notika tas… No rīta pamostoties, redzēju, ka drauga man blakus nav. Bet bija atstāta zīmīte, kurā bija teikts, ka viņš ar māti aizbraucis iepirkties. Tātad mājās atradās tikai mans iekāres objekts – viņa tēvs. Vienā apakšveļā es izgāju gaitenī. Dzirdēju, ka kāds ir dušā. Izģērbos kaila un iegāju klusām pie viņa dušā – no mugurpuses. Nedomāju par to, kas būs tālāk, tikai rīkojos. Apķēru viņu un sāku skūpstīt viņa kaklu. Viņš izbrīnā pagriezās, bet es turpināju viņu skūpstīt. Viņš mani neatgrūda, bet pretēji – piekļāva mani sev cieši klāt. Jutu, kā piebriest viņa loceklis. Arī viņš sāka mani skūpstīt, sākot ar kaklu, pēc tam noslīdot līdz krūšu galiem. Tad viņš mani paņēma un aiznesa uz savu istabu. Mēs nerunājām, bet ļāvāmies mirkļa burvībai. Viņš kā apburts mani vēroja un lika man nonākt līdz orgasmam. Es tikai baudā stenēju. Tas bija lieliskākais sekss manā mūžā. Vienīgie vārdi no viņa – ej noskaloties. Viņš pazuda. Es vēl labu laiciņu nevarēju attapties. Pēc šā gadījuma draugu pametu, jo nevarēju viņam vairs acīs paskatīties. Kopš tā laika mīlējos tikai ar vecākiem vīriešiem.

TOP komentāri

  • Dainis
  • zvaigžņu vilks
    +4 +4 0

    zvaigžņu vilks

    morāli smagi traumēta - steidzami vajag apmeklēt psihologu , noteikti bērnībā agri zaudējusi tēvu vai tas agri atstājis ģimeni un neliekas ne zinis , un tapēc alkst vecāku vīriešu uzmanību un atzinību
  • Trusis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl