Enerģiskais pāris ar vienu dzimšanas dienas datumu un pilnīgi pretējiem raksturiem

Komentāri
Enerģiskais pāris ar vienu dzimšanas dienas datumu un pilnīgi pretējiem raksturiem

Savu ”jā” vārdu romantiskajā Valentīndienas nedēļā teiks Rims un Evita, pāris, kurš ir enerģisks un laimes pārpildīts, ka ir sniegta iespēja laulāties gaisa balonā.

Pilnīgi pretpoli esot jēkabpilieši Evita Saikina un Rims Šveds – medicīnas māsas palīdze un policijas inspektors. ”Es esmu traka! Pilnīgi un galīgi pa gaisu, visu laiku kustībā un nemitīgi aizvien jaunu un aizvien dullāku ideju pārņemta, kamēr viņš ir stabils, mierīgs un piezemēts. Lai arī iepazīstoties labu laiku šaubījos, vai ļauties Rima valdzinājumam, šobrīd esmu bezgala laimīga, ka man blakus ir viens kārtīgs, stabils un loģiski domājošs vīrietis, kas laiku pa laikam arī mani pie zemes novelk! Un tā jau astoņus gadus!” ļoti enerģiski un kaismīgi sevi un mīļoti vīrieti raksturo Evita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt atklājas – par spīti pilnīgi pretējiem raksturiem, abiem dzimšanas diena ir vienā datumā – 26.jūnijā.

Atbilstoši temperamentam, arī pieteikšanās Ginesa rekorda kāzām šim pārim nebūt nav notikusi mierīgi. ”Pamanīju informāciju par Ginesa rekorda kāzām, kas notiks Jēkabpilī, laulājoties lidojuma laikā debesīs, uzreiz zināju – tas ir tieši tas, kas mums ir vajadzīgs!

Mums neder nekādas parastās kāzas ar parastajām tradīcijām – šis ir mūsu!

Mums tur jābūt! Un tad man salūza sirds – bija rakstīts, ka pāru pieteikšanas ir noslēgusies. Es sapratu, ka esmu palaidusi garām tieši to iespēju, kas bija radīta mums. Papēžos sašļuka gan dūša, gan noskaņojums, tomēr pieteicāmies – bez lielas ticības, bet ar cerībām, ka brīnums tomēr notiks. Un tad– saņemam ziņu, ka esam apstiprināti, mēs patiešām precēsimies debesīs! Aiz sajūsmas man sirds kūleni apmeta un šķita, ka aiz laimes nezinu kur dēties.

Foto

Momentā skrējām uz dzimtsarakstiem, rakstījām iesniegumu, lai patiešām varam precēties. Laime un pieks par to, ka esam tomēr uzņemti, nav vārdos aprakstāma un sajūsmā bija arī Rims – kaut izrādīja to mierīgāk un nosvērtāk – kā vīrietim pieklājas. Bet pēc tam, jau mazliet vairāk cenšoties visu galvā sakārtot, es attapos – man taču ir paniskas bailes no augstuma! Par to visu domājot, jau trešo dienu neko nevaru ieēst! Satraucies ir arī Rims, kaut ārēji nestreso. ”Kā mums tur tai lidojumā veiksies – nezinu, bet ļoti gribas ticēt, ka būs labi, vismaz ne tā kā visiem citiem!” savu emociju spēcīgo viļņošanos ieskicē Evita, kuras balsī par spīti satraukumam tomēr dominē prieks.

Jau ziņots, ka neparastās kāzas un pasaules Ginesa rekorda uzstādīšana notiks mīlestības tēmai veltītā un Latvijā nebijušā ziemas gaisa balonu festivālā Love Cup 2016, kas laikā no 11. līdz 14. februārim risināsies Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes novados. Festivāls vienkopus pulcēs 30 vadošos balonu pilotus no tuvākām un tālākām zemēm. Festivālu organizē biedrība Sky Amazons.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl