Komentāri

Skaistā ogrēniete Zanda Panava šobrīd atrodas Dienvidāfrikā, kur 84 valstu konkurencē pārstāv Latviju konkursā “Mrs. Universe 2017”. Pierādot to, ka ir ne tikai daiļa, bet arī talantīga, Zanda laidusi klajā patriotisku video, kurā izpilda dziesmu “Es atnācu uguntiņu”. Ar šo dziesmu Zanda kāps uz skatuves arī Dienvidāfrikā.

Emocionālo dziesmu Zanda iedziedājusi kopā ar Ķeguma jaukto kori “Lins”. Dziesma papildināta ar videoklipu, kas filmēts Svētā Meinarda salā Ikšķilē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Emocionālajā video piedalās arī Zandas abas meitas – Roberta Noela un Estere Eleonora.

Kā Skaties.lv atklājusi Zanda, iespaidīgais videoklips būs redzams fonā uz skatuves Dienvidāfrikā, kad Zanda ar šo dziesmu uzstāsies konkursa talantu sadaļā, radot priekšstatu par skaisto Latviju neskaitāmajiem ārzemniekiem, kuri seko konkursam.

Zanda cer, ka efekts, Dienvidāfrikā atrādot skaistās latviešu meitenes tautastērpos uz mūsu skaistās zemītes fona, būs tiešām labs.

VAIRĀK PAR ZANDAS GAITĀM ”MRS. UNIVERSE” LASI TE!

Video: Zanda ar meitām un kori Meinarda salā

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl