Komentāri

Skaistā ogrēniete Zanda Panava šobrīd atrodas Dienvidāfrikā, kur 84 valstu konkurencē pārstāv Latviju konkursā “Mrs. Universe 2017”. Pierādot to, ka ir ne tikai daiļa, bet arī talantīga, Zanda laidusi klajā patriotisku video, kurā izpilda dziesmu “Es atnācu uguntiņu”. Ar šo dziesmu Zanda kāps uz skatuves arī Dienvidāfrikā.

Emocionālo dziesmu Zanda iedziedājusi kopā ar Ķeguma jaukto kori “Lins”. Dziesma papildināta ar videoklipu, kas filmēts Svētā Meinarda salā Ikšķilē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Emocionālajā video piedalās arī Zandas abas meitas – Roberta Noela un Estere Eleonora.

Kā Skaties.lv atklājusi Zanda, iespaidīgais videoklips būs redzams fonā uz skatuves Dienvidāfrikā, kad Zanda ar šo dziesmu uzstāsies konkursa talantu sadaļā, radot priekšstatu par skaisto Latviju neskaitāmajiem ārzemniekiem, kuri seko konkursam.

Zanda cer, ka efekts, Dienvidāfrikā atrādot skaistās latviešu meitenes tautastērpos uz mūsu skaistās zemītes fona, būs tiešām labs.

VAIRĀK PAR ZANDAS GAITĀM ”MRS. UNIVERSE” LASI TE!

Video: Zanda ar meitām un kori Meinarda salā

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl