Komentāri
Emocionāls stāsts: kas patiesībā slēpjas aiz dziedātajas Lady Gaga jaunā tetovējuma?

Visi ekstravagantās dziedātājas Lady Gaga fani vēlas zināt, kas slēpjas aiz mūziķes piektā studijas albuma nosaukuma Joanne, kas izdots šā gada 21. oktobrī.

Dziedātāja savā Instagram kontā publicējusi fotogrāfiju, kurā viņa demonstrē pasaulei savu jaunāko tetovējumu – vārdu Džoanna (Joanne), kas ir tieši tāds pats kā albuma nosaukums. Bet ko simbolizē šis vārds?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka Džoanna ir dziedātājas tantes (tēva māsas) vārds, kura nomira, kad daudzsološajai dziedātājai bija vien 19 gadu. Arī Lady Gaga īstajā vārdā ir Stefānija Džoanna Andželīna Džermanota.

Kā raksta jaunā dziedātāja, tas ir viņas tantes rokraksts, kas padara tetovējumu vēl īpašāku. Arī dziedātājas tēvs ticis pie tāda paša tetovējuma, kopā ar eņģelīti uz viņa pleca.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl