Komentāri

Marina Abramoviča ir serbu izcelsmes māksliniece, kas piedalījās projektā, kā mērķis bija pavadīt 1 minūti ar pilnīgu svešinieku. Māksliniece sēdēja pretim pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem, skatoties acīs un klusējot. Tad notika kaut kas negaidīts! Viņai pretim apsēdās vīrietis vārdā Ulejs (Ulay), ar kuru viņa bija kopā tālajos septiņdesmitajos gados. Kāda bija viņu reakcija, ieraugot vienam otru pēc 30 gadiem?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl