Komentāri
Emma Vatsone un Keira Naitlija ziedo drēbes, lai atbalstītu sievietes, kuras ir cietušas no karadarbības konfliktiem

Interneta vietne Vestiaire Collective jau otro gadu organizē projektu, kura ietvaros pasaules slavenas sievietes var pārdot savus apģērba gabalus, ziedojot iegūto naudu labdarībai. Šajā projektā piedalās tādas pasaules zvaigznes kā Oskara ieguvēja aktrise Lupita Naranjo, ANO Sieviešu labas gribas vēstnese Emma Vatsone un Chanel modes nama mūza Keita Naitlija.

Šīs ir dāmas, kuras ne tikai izrāda pasaules populārāko dizaineru garadarbus uz sarkanā paklāja, bet tos ziedo labdarībai ar labu mērķi. Sievietes izvēlas tērpus, kurus vēlas pārdot interneta vietnē, un visu naudu, kas tiks iegūta nopērkot šos apģērba gabalus, piešķirs Women for Women jeb sievietēm, kuras ir cietušas no karadarbības konfliktiem, lai palīdzētu atgūt ekonomisko stabilitāti un sniegtu ģimenei atbalstu, uzsākot jaunus darba meklējumus un uzlabotu veselības stāvokli.
Emma Vatsone ir izvēlējusies, ka pārdos Dior augstpapēžu kurpes, savukārt aktrise Lena Dunhama portālā pārdos krāsainas kleitas, ko darinājuši tādi zīmoli kā Dries van Noten un slavenais modes nams Lanvin.
Labdarības projekta izsole sākas ceturtdien, 3.decembrī un norisināsies vien 12 dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl