1 komentārs

Vakar šovu Izklausies redzēts “uzspridzināja” Emīla Kivlenieka atdarinātā Šēra. Gan žūrijas ekspertu, gan skatītāju emocijas atgādināja vētru. Skaties.lv/ Sievietei vēlējās noskaidrot Emīla paša sajūtas un emocijas pēc vakardienas priekšnesuma. 

Lai arī daudzu skatītāju gaidīto triumfu Emīls vakardienas raidījumā nepiedzīvoja, bet palika “tikai” otrajā vietā, Šēras priekšnesums “oficiāli” skaitās vislabākais, ko līdz šim aktieris rādījis šovā.

Pats Emīls gan atzīst, ka citu slavenību tēlus “izstrādājis” daudz rūpīgāk nekā šo. Viņš drīzāk Šēras priekšnesuma panākumus mazliet “noraksta” uz ” lielas Šēras” parādīšanos uz skatuves, kura turklāt vēl izģērbjas.

Foto

Treniņa nolūkos ar augstpapēžu kurpēm mājās, atšķirībā no vairākiem citiem šovu dalībniekiem – vīriešiem, Emīls nav staigājis. Pieticis ar mēģinājumu procesu. Šērai raksturīgās kustības aktieris apguvis vienkārši vērojot dziedātājas videoklipus un nav vērsies pēc padoma pie sava tēta – horeogrāfa un kustību konsultanta Alberta Kivlenieka.

Uz jautājumu – kā aktieris juties, nēsājot krūšturi, Emīls atbild, ka īsti pat nav šo apģērba “detaļu” jutis.

Emīls neatceras, ka aktiermākslas studiju laikā Kultūras akadēmijā būtu īpaši pievērsta nākamo aktieru uzmanība, kā “jāiemiesojas pretējā dzimumā”. Ja nākotnē Emīlam piedāvātu teātrī spēlēt kādu sieviešu lomu, viņš, visticamāk, piekristu.

Par to, ka pasaules slavenās dziedātājas Šēras ādā vakar iemiesojās “tipisks” vīrietis liecina fakts, ka Emīls īsti neatceras, vai kājās viņam bija parastās, vai tīkliņzeķes.

Video

TOP komentāri

  • Mystic
    0 0 0

    Mystic

    Ja Tu to neatceries, tad reālā Šēra var izbeigt savu karjeru....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl