Emīls Balceris 1. septembrī vienmēr dziedājis, Emīls Kivlenieks kavējis pirmo stundu, bet Kristīne Anže apņēmusies labi mācīties

0 Komentāru
Emīls Balceris 1. septembrī vienmēr dziedājis, Emīls Kivlenieks kavējis pirmo stundu, bet Kristīne Anže apņēmusies labi mācīties
Foto: publicitātes foto

Šodien pirmā skolas diena! Gan žēl aizvadītās vasaras, gan prieks par atkalredzēšanos ar skolas biedriem. Gan nevēlēšanās mācīties, gan interese par visu jauno, kas jaunajā mācību gadā sagaidāms. Ļoti pretrunīgas, bet noteikti neaizmirstamas sajūtas. Tv3 ziņu moderatore Kristīne Anže, dziedātājs Emīls Balceris un aktieris Emīls Kivlenieks uztic Skaties.lv/ Sievietei  savas 1.septembra sajūtas. 

Tv3 ziņu moderatore Kristīne Anže pirmo skolas dienu atceras, tieši pateicoties īpašajai “rudens smaržai”, jo toreiz šķitis, ka gaiss noteikti smaržo citādi nekā 31. augustā. Līdz Dundagas vidusskolai bijis jāmēro vairāk nekā kilometru garš ceļš. Kad abas ar dvīņu māsu Māru tuvojušās skolai, varēts redzēt, kā uz skolu pa lauku ceļiem “straumēm plūst” bērni. Balto matu lenšu, gladiolu un asteru “upes” saplūdušas lielajā skolas pagalmā. Vienmēr paticis satikt klases biedrus un izvērtēt, cik brūns katrs pa vasaru ir nosauļojies. Vienā gadā abas māsas piedzīvojušas pamatīgu “šoku”, jo izrādījies, ka vasaras laikā izaugušas, un ir otrās garākās klasē. Atklāt, ka ir garākas pat par puišiem nav bijis patīkami. Pirmajā skolas dienā Kristīne vienmēr apņēmusies, ka šajā mācību gadā noteikti ļoti labi mācīsies, un tas būs daudz, daudz labāks kā iepriekšējais.

Foto

Mūziķis Emīls Balceris mācījies Grobiņas ģimnāzijā. 1 septembrī uz skolu devies labprāt, jo ļoti vēlējies satikt klases biedrus. Pēc nedēļas gan lielā vēlēšanās mācīties jau pārgājusi. Emīlam parasti svinīgajā pasākumā bijis jādzied. Mazajās klasēs tas nedaudz mulsinājis, ka jāuzstājas klases biedru un visas skolas priekšā, tāpēc Emīls juties mazliet neērti. Šobrīd, protams, Emīls saprot, ka patiesībā tas bija forši.

Foto

Seriāla UgunsGrēks zvaigzne – aktieris Emīls Kivlenieks mācījies Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā. Pirmā skolas diena vienmēr viņam asociējusies ar garo kastaņkoku rindu gar skolu un oficiālajām uzrunām. Kad no “mazās”skolas piektklasnieki atnākuši uz “lielo”skolu, 12.klases skolēni, mazos pie rokas svinīgi  ieveduši  skolas pagalmā. Kādus ziedus dāvināt skolotājai, vienmēr bijis mammas pārziņā – pats konkrētas puķes savās rokās neatceras. Pirmajos skolas gados Emīls dzīvojis ļoti tuvu skolai – pretējā ielas pusē un vienmēr uz pirmo stundu ieradies ar nokavēšanos.

Foto

0 Komentāru