1 komentārs
Eltons Džons uzskata, ka princis Harijs ir gluži tāds pats kā viņa māte princese Diāna, kāpēc?

Eltons Džons nācis klajā ar apgalvojumu, ka princis Harijs ļoti līdzinās savai mātei princesei Diānai.

Tāpat kā Harija mamma arī viņš ir aizrautīgs AIDS cīnītājs un turpina princeses Diānas iesākto darbu, darbojoties labdarības uzņēmumos un iesaistoties dažādos labdarības pasākumos. 32 gadu vecumā princis Harijs sevi ir pierādījis kā lielisku dēlu un princi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādā sarunā Eltons Džons atklāja, ka Harijs ir ļoti līdzīgs savai mātei. Viņam piemīt princeses Diānas komunikācijas prasmes, jo gan viņš, gan arī viņa māte reiz spēja ļoti viegli saprasties ar parastiem cilvēkiem. Princeses Diānas brīvā komunikācija un atvērtība lika tautai viņu iemīlēt vēl vairāk. Mūziķis paskaidroja, ka princis Harijs tāpat kā Diāna, ieejot kāda telpā, var likt cilvēkiem justies brīviem, nesagādājot nekādas neērtības. Viņam piemīt tādas pašas īpašības kā princesei Diānai.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl