Elitas Drākes padoms vecmāmiņām: Sievietēm pēc 40 ir jādzer alus!

1 komentārs
Elitas Drākes padoms vecmāmiņām: Sievietēm pēc 40 ir jādzer alus!
INGA GEDROVIČA

Konkursa ”Vecmāmiņa 2019” dalībnieces Elitas Drākes vadībā atkal baudījušas saturīgu nedēļas nogali, gūstot jaunas zināšanas. Šoreiz dāmas ciemojušās Lielstraupes pilī, Straupes baznīcā, Ungurmuižā un svētku namā ”Augstrozes”.

Konkursantes sāka dienu ar ekskursiju pa Lielstraupes pili, kam sekoja dievkalpojums, kafijas baudīšana un īpašais alus launags, pēc kā lēdijas apģērbās uz vakariņām muižā.

Par vienu no pasākuma naglām kļuva alus seminārs, kura laikā tika aktualizēts jautājums, ko Drāke jau izteica ”Vakariņās četratā”, un kurā der ieklausīties arī citām dāmām.

”Sievietēm ir jādzer alus! Katrā vecumā cilvēkam trūkst kādu konkrētu vitamīnu un minerālvielu. Dāmām pēc 40 mazinās sieviešu hormons, un labākais veids, kā to dabiski uzņemt, ir ar apiņiem.

Viens variants ir dzert apiņu tēju, bet otrs – alus,” atklāj Drāke. Tāpēc dāmas baudījušas ”Raiskumieti”.

Kā atklāj Drāke, šī gada ”Vecmāmiņu” konkursa jaunums – vienā no aktivitātēm iesaistīties varēs visi interesenti!

19. oktobrī tirdzniecības centrā ”Spice” no 17.00 notiks aizraujoša Aleksandra Pavlova lekcija par modes tendencēm, kā arī defilē mācības. Tajā visā laipni aicināti piedalīties arī Skaties.lv lasītāji. Pasākums būs iespēja arī satikt un vaigā apskatīt konkursantes un Drāki.

Savukārt par savu favorīti konkursā balso TE!

1 komentārs