Eksperiments. Kā iespējams stilīgi saģērbties par 20 eiro

Komentāri
Eksperiments. Kā iespējams stilīgi saģērbties par 20 eiro
FOTO: Erwin Christensen, Flickr.com

Kad kārtējo reizi esi noskatījusies kādu pārvērtību raidījumu, kurā stilisti dāmas skaisti saģērbj no galvas līdz kājām, vienlaicīgi piemirstot pastāstīt, cik tas maksā, protams, ka apņēmības un iedvesmas pilna tu dodies uz televīzijā redzēto veikalu. Ja vien tas nav laiks pēc Jāņiem vai Ziemassvētkiem, kad visur triumfē atlaides, dūša papēžos ir pie pirmās blūzītes cenas aplūkošanas.

Ir vesela kategorija dāmu, kuras kā zivis ūdenī jūtas lietoto apģērbu veikalā jeb humpalās, kur cenas ir nepārprotami zemākas. Tieši tāpat ir vēl lielāka daļa sieviešu, kuras šajos veikalos neprot atrast neko. Lai iedrošinātu tās otrās, Skaties.lv/Sievietei uzrunāja modes mākslinieci Šeilu, ar lūgumu uzskatāmi parādīt, ka humpalās var atrast modīgas, stilīgas un, galvenais ne -dārgas drēbes.

FOTO. Vispirms norādītajā veikalā mēģinājām atrast kaut ko pašas

Ar Šeilas palīdzību tikām pie trim komplektiem – darbam, atpūtai un svētku reizei. Šeila šajā veikalā darbojās ātri, radoši un trauksmaini, atrazdama pilnīgi visu – sākot no krellēm, somiņas un beidzot ar apaviem. Šodien šajā lietoto apģērbu veikalā visām precēm ir viena cena – 3 eiro. Katra  komplekta cena svārstījās ap 20 eiro.
Komplekts, ar kuru doties uz darbu. Tā pamatā – pelēks, rūtains kostīms un dzeltena blūze. Tiesa, ar šo tērpu visdrīzāk nevarēs strādāt kādā nopietnā un konservatīvā finanšu iestādē. Kostīms ir kā kulaks uz acs darba intervijai kreatīvā, radošā kolektīvā.
Šortiņi, raibs džemperis, gari, stilīgi zābaki un lakatiņš ar lācīti –  lieliski noder kolektīvam pārgājienam ”Pretī zelta rudenim.” Svētku tērps – sarkans kostīms, melna soma un kurpes. Tiesa – nedaudz vasarīgs, bet pārliecību rosinošs, ka  svētku vakarā vēl vienu dāmu šādā stilīgā tērpā nesastapsi.

FOTO. Ar modes mākslinieces palīdzību trīs dažādi komplekti tika atrasti nepilnas pusstundas laikā

Šeila stāsta, ka iepirkties lietoto apģērbu veikalos ir jātrenējas. Agrāk tā nav bijusi mākslinieces stihija, taču darbojoties dažādos radošos skatuves projektos, kuriem ir mazs finansējums, pamazām sākusi tvert laukumu humpalu veikalos. Lai iepirktos šeit, neapšaubāmi ir jābūt stila izjūtai, citādi noteikti nošausi greizi. Vispareizāk lietoto apģērbu veikalā meklēt apģērbam trūkstošo stila ogu vai akcentu. Par saviem šos veikalus sauc  radošo koledžu un  augstskolu studenti. Veikals, kurā Šeila bija kopā ar portālu Skaties.lv, nav no “lētā gala” second hand veikaliem. Ar savu profesionāles aci Šeila nešaubīgi var noteikt, vai apģērbs ir pirkts lietoto apģērbu veikalā.  Uz jautājumu, vai var apģērbties par nelielu naudas summu lietoto apģērbu veikalā, atbilde ir – jā. Bet, vai modīgi un stilīgi, atbilde ir – jāprot.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl