Eksperiments! Iespējams, atklāts brīnumlīdzeklis svara zaudēšanai – plāksteris

Komentāri

Raidījuma Bez Tabu redzeslokā šovasar nonāca kārtējais brīnumlīdzeklis svara zaudēšanai – tievēšanas plāksteris. Jau toreiz mediķi uz šādu brīnumdari raudzījās skeptiski. Žurnāliste Baiba Runce ir nolēmusi veikt eksperimentu un pārbaudīt plākstera efektivitāti.

Eksperimentā piekrīt piedalīties Lāsma no Ogres. Pirms ķerties pie plāksteru līmēšanas, ķermeņa estētikas speciāliste, dietoloģe Guna Havensone novērtē Lāsmas parametrus – svaru, auguma garumu, vidukļa un gurnu apkārtmēru. Lāsmai tiek veikts arī ķermeņa uzbūves noteikšanas tests, lai pārbaudītu muskuļu, tauku un šķidruma proporciju ķermenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Daktere Havensonei ir grūti prognozēt, cik plāksteri var būt iedarbīgi. Uz iepakojuma rakstīts, ka plāksterī ir seši vai septiņi augu, kas tiek izmantoti tradicionālajā ķīniešu medicīnā, piemēram, zaļā tēja, taču nav zināms, kāds plāksterī ir aktīvo vielu daudzums. Daktere uzskata, – plāksteru iedarbībai varētu būt blaknes, piemēram, nelabums. Lāsma atzīst, ka plāksterim ir patīkams greipfrūtu aromāts. Plāksteris jālīmē pēc iespējas tuvāk nabai un jānotur vismaz 8–12 stundas.

Video:

Eksperimenta pirmajās dienās Lāsmai ļoti slāpst un viņa dzer vairāk ūdens, bet pati nekādas pārmaiņas nesajūt.

Foto:

Kādas sajūtas un pārmaiņas piedzīvo Lāsma, lietojot plāksteri septiņas dienas, un kādi ir rezultāti – skaties video!

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl