Eksperiments! Iespējams, atklāts brīnumlīdzeklis svara zaudēšanai – plāksteris

0 Komentāru
Eksperiments! Iespējams, atklāts brīnumlīdzeklis svara zaudēšanai – plāksteris
FOTO: SOS-a vos?, Flickr.com

Raidījuma Bez Tabu redzeslokā šovasar nonāca kārtējais brīnumlīdzeklis svara zaudēšanai – tievēšanas plāksteris. Jau toreiz mediķi uz šādu brīnumdari raudzījās skeptiski. Žurnāliste Baiba Runce ir nolēmusi veikt eksperimentu un pārbaudīt plākstera efektivitāti.

Eksperimentā piekrīt piedalīties Lāsma no Ogres. Pirms ķerties pie plāksteru līmēšanas, ķermeņa estētikas speciāliste, dietoloģe Guna Havensone novērtē Lāsmas parametrus – svaru, auguma garumu, vidukļa un gurnu apkārtmēru. Lāsmai tiek veikts arī ķermeņa uzbūves noteikšanas tests, lai pārbaudītu muskuļu, tauku un šķidruma proporciju ķermenī.

Foto:

Daktere Havensonei ir grūti prognozēt, cik plāksteri var būt iedarbīgi. Uz iepakojuma rakstīts, ka plāksterī ir seši vai septiņi augu, kas tiek izmantoti tradicionālajā ķīniešu medicīnā, piemēram, zaļā tēja, taču nav zināms, kāds plāksterī ir aktīvo vielu daudzums. Daktere uzskata, – plāksteru iedarbībai varētu būt blaknes, piemēram, nelabums. Lāsma atzīst, ka plāksterim ir patīkams greipfrūtu aromāts. Plāksteris jālīmē pēc iespējas tuvāk nabai un jānotur vismaz 8–12 stundas.

Video:

Eksperimenta pirmajās dienās Lāsmai ļoti slāpst un viņa dzer vairāk ūdens, bet pati nekādas pārmaiņas nesajūt.

Foto:

Kādas sajūtas un pārmaiņas piedzīvo Lāsma, lietojot plāksteri septiņas dienas, un kādi ir rezultāti – skaties video!

Video:

0 Komentāru