Komentāri
Ekskluzīvi! “Vecmāmiņa 2016” atklāj savas mūžīgās jaunības un skaistuma trikus
Foto no Līgas privātā arhīva

Jau iepriekš portāls Skaties.lv ziņoja, ka aizvadītās nedēļas nogalē tika kronēta šī gada skaistākā, jaukākā un mīļākā Vecmāmiņa 2016. Konkursā uzvaras laurus plūca Līga Pennere no Balviem. Skaties.lv vēlējās uzzināt Līgas skaistuma noslēpumu un to, ko bērni un mazbērni saka par Līgas uzvaru.

Iespējams, Līga ir viena no jaunākajām vecmāmiņām – viņai ir vien 45 gadi. Jautājot, vai šī Līgai ir bijusi pirmā konkursu pieredze, atbilde bija nē. Līga reiz piedalījusies līdzīgā konkursā savā pilsētā, Balvos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vaicājot, ko par jauniegūto titulu saka pati Līga un viņas tuvinieki, “Vecmāmiņas 2016” titula ieguvēja atbild, ka ģimene priecājas līdz ar viņu un bija kopā arī apbalvošanas laikā. Līgas četrgadīgā mazmeitiņa savai vecmāmiņai bija izveidojusi pašas taisītu kronīti, kas bijis viens no aizkustinošākajiem brīžiem ceremonijas laikā.

Ikdienā Līga strādā veikalā, kurā pārdod preces aktīva dzīvesveida piekritējiem, tiem, kam patīk ceļot, medīt un makšķerēt. Arī pati Līga ir aktīva, tomēr par savu skaistuma noslēpumu atzīst mīlestību pret dzīvi.

“Jāpriecājas par dzīvi, nedrīkst nokārt degunu. Galvenais iekšēji justies jaunam,” tā “Vecmāmiņa 2016”.

Pasākuma organizētāja Elita Drāke atklāj, ka ar šo Līgai viss tikai sākas – jau janvārī “Vecmāmiņa 2016” titula ieguvēja varēs startēt starptautiskā konkursā ”Mrs Grandma Universe”.

Foto: allaž jauneklīgā un skaistā “Vecmāmiņa 2016”

Foto: “Vecmāmiņa 2016” kronēšanas pasākums

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl