6 komentāri
Ekskluzīvi FOTO: Latvijas sievietes ir gatavas kardinālām pārvērtībām un piesakās jaunam pārvērtību šovam!

Pagājušajā piektdienā tirdzniecības centrā Spice pulcējās visas Latvijas dāmas, kuras, stāvot garās rindās, gaidīja savu kārtu, lai varētu aizpildīt pieteikumu anketu un piepildīt savus skaistumkopšanas sapņus, cerot uz savu dalību jaunākajā pārvērtību šovā.

Lai uzzinātu, ko Latvijas sieviešu domas par stilu, modi, skaistumkopšanas tendencēm un sieviešu dzīvi, Skaties.lv/Sievietei devās noskaidrot, ko tad Latvijas sievietes sevī vēlas mainīt un kāda ir patiesi skaista sieviete.

Piektdien ierodoties tirdzniecības centrā, sieviešu rindas nebija nepamanāmas. Sievietes, gan gados jaunas, gan arī cienījamā vecumā, bija gatavas piepildīt savas dziļākās skaistumkopšanas vēlmes un ar tām nebaidījās dalīties arī kopā ar mums. Lai stāvēšanu garajās rindās padarītu interesantāku un aizraujošāku, viņas labprāt mums pastāstīja savas domas par to, kādēļ ir gatavas piedalīties jaunajā pārvērtību šovā  – Gatavas pārvērtībām!

Portālam Skaties.lv dāmas stāstīja, ka viens no iemesliem, kādēļ vēlas pieteikties jaunajam šovam, ir pārmaiņas. Sievietes ļoti vēlas iegūt stilista padomus, jo nav apmierinātas ar savu stilu un izpratni par modi. Visas kā viena atbildēja, ka vēlas kļūt par to sievieti, par kuru nekad neuzdrošinātos kļūt!

Sievietes stāsta, ka nekad neuzdrīkstētos pieteikties nekam pārgalvīgam un trakam, bet tomēr ir gatavas pārkāpt šo barjeru. Gribas mainīt, apģērbu, frizūru. Padarīt sevi košāku. Kāds ļoti sirsnīgs dāmu kolektīvs mums pastāstīja, ka, skatoties citus šovus, redzam, ka sievietes ir drosmīgas košas un fantastiski skaistas, līdz ar to viņas vēlas tādas kļūt, izskatīgas, izaicinošas, drosmīgas un stipras sievietes. Šobrīd jāsecina, ka latviešu sieviešu lielākais trūkums ir pašapziņas trūkumus, jo domas par savu ārējo izskatu neapmierina lielāko daļu sieviešu.

Runājot par dalību šovā, dāmas atbildēja, ja tikšot šovā, viņām noteikti par labu nāktu dažādi stilista ieteikumi un knifiņi, kas būtiski var uzlabot ārējo izskatu un padarīt sevi stilīgāku.

Foto

Savukārt dažas no dāmām atbildēja, ka vēlas sevi pilnveidot un attīstīt, izmēģināt spēkus un uzdrošināties kaut kam ekstrēmam. Visas kā viena atzina, ka latviešu sievietēm nepietiek drosmes, tādēļ šis šovs būs lielisks pierādījums, ka pārmaiņas ir nepieciešamas jebkuras sievietes dzīvē.

Jautājot par savu izskatu, ko dāmas labprāt vēlētos mainīt, atbildes bija ļoti līdzīgas, un problēmas, ar ko saskaras sievietes ikdienā ir visnotaļ vienādas.

Vienas apgalvoja, ka tas noteikti ir ģērbšanās stils un ārējais  izskats, jo viņas nav no tām sievietēm, kuras sevi tik ļoti uzpasē pie spoguļa. Ikdienas rutīnas un aizņemtības dēļ, pat nesanāk laika kosmētikas uzklāšanai, tik vien kā skropstu tušai, kas vizuālo izskatu nemaz tā neuzlabo. Izkratot sirdi, lielākā daļa dāmas bija uz vienas nots un atklāja, ka ārējais izskats, kosmētikas lietošana un stila izvēle, sagādā viņām visvairāk problēmu.

Sieviešu lielākā problēma ir pašapziņa. Daudzas ar šova palīdzību cer un apzinās, ka tas palīdzēs uz sevi izdarīt grūdienu un krasi savā izskatā ko mainīt. Tā būtu lieliska dāvana sev, pacelt savu pašapziņu, tajā pašā laikā izskatīties satriecoši, tā, ka vīrieši staigā un atskatās, padomājot, ai, cik skaista sieviete!

Daudzas aptaujātas dāmas atzina, ka viņas apbrīno tās sievietes, kuras iziet no mājas kā lelles. Ka viņām ir laiks par sevi parūpēties? Skaisti uzkrāsotas acis, lūpas,vaigu sārtums, diemžēl daudzām latvietēm tas prasa milzum daudz laika, un sevis sakopšanu atstāj novārtā, līdz ar to samazinot savu pašapziņu par kārtoto skaistuma etalonu.

Kā dāmas aizvadīja pagājušo piektdienu un kādas dāmas vēlējās pieteikties jaunajam pārvērtību šovam, skaties pievienotajā fotogalerijā!

TOP komentāri

 • Biju
  +1 +1 0

  Biju

  Es piektdien tieši iepirkos, un nevarēju sparast kas tur notiek! :D :D:D
 • Karolīna
 • Diāna
  0 0 0

  Diāna

  Paskatoties uz šīm dāmām, nu nav tik bēdīgi. Gadalaiks sapūtis kādai seju, citai matus, bet visumā, nekas nav traģisks. Dāmas, jāatrod hobiji, jāsporto, jādomā gaišas domas, tad sejas būs gaišākas un vairāk drosme būs sevi pucēt. Lai veicas! Piedzīvojums tāpat būs garantēts, piesakieties!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl