1 komentārs
EKSKLUZĪVI FOTO: ieskats pārvērtību raidījuma Jauna telpa sezonas noslēguma sērijā

Pārvērtību raidījumu Jauna telpa Baiba ar Sandi noslēgs Olainē.

Ilgai, Andrim un mazajai Martai ir mansarda tipa telpa, kas pilda gan virtuves, gan ēdamistabas, gan viesistabas funkcijas. Un tam visam pa vidu vēl arī daudz koka apdares.

Kas Baibai būs padomā? Vai izdosies piepildīt saimnieces vēlmi par sienu gleznojumiem un kāda izdosies sezonas noslēguma telpa?

Foto

TOP komentāri

  • Margo
    0 0 0

    Margo

    Līdz šim skatījos šo raidījumu ar sajūsmu, pēc tām pārtraucu. Bijām 1.sezonas pēdējās sērijas "konkurenti" šai ģimenei. Kad atbrauca skatīties dzīvokli jau brīdināja, ka ir jāveic izvēli starp diviem dzīvokļiem. Solīja, ka tuvākajās dienās piezvanīs un paziņos par pieņemto lēmumu. Sēdējām uz telefona un gaidījām, jo jau iepriekš paskaidrojām, ka no viņu lēmuma ir atkarīgs mūsu turpmākais atvaļinājums, izbraukšanas laiks un tālāka laika plānošana, ka tas tiks pakārtots filmēšanas laikam. Gaidījām, gaidījām tā arī nesagaidījām, kā rezultātā pačakarējās atvaļinājuma plāni. Ļoti nekorekti no "Jauna telpa" komandas puses. Būtu tikai normāli un cilvēciski piezvanīt un pateikt, ka izvēlējas citus, lai nerēķināmies ar viņiem. Visu cieņu padarītajam darbam, tikai attieksme pret cilvēkiem gan ir tāda ne pārāk korekta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl