Ekoloģiska pārtika un bīstamās E-vielas ģimenei un bērnam

Komentāri

Dzīvot ekoloģiski varētu šķist modes lieta un pilnīgas muļķības. Taču, ja mēs domājam par ekoloģiski audzētu pārtiku un par savu un bērnu veselību, tad dzīvot ekoloģiski nozīme jau pavisam ko citu. Šodien uzzināsim ko vairāk par zaļu dzīvošanu un to, vai patiesi visas E-vielas ir kaitīgas.

Noteikti esat dzirdējuši teicienu – tu esi tas, ko tu ēd. Iespējams, kāds tam varētu nepiekrist, taču, lai pietiktu spēka ikdienas aktivitātēm, uzturam ir ārkārtīgi liela nozīme. Droši vien mēs visi gribētu ēst veselīgi, taču ne mums visiem tas izdodas, jo, lai tas tā būtu, mums ir jāpieliek mazliet pūļu – jāplāno savi pārtikas pirkumi un jābūt arī radošiem virtuvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, māmiņa Laura stāsta, ka sākotnēji izvēlēties un savos ikdienas plānos iekļaut ekopārtiku bijis nedaudz sarežģīti, jo “jāpiešaujas”, taču līdz ar laiku viss nostājās savās vietās. Viņa arī atklāj, ka bioloģiski audzēti produkti tomēr garšojot labāk. Viņa arī demonstrē vienu no savām receptēm, kā veselīgi pabarot bērnu. Proti, zaļumus un graudaugus var lieliski apvienot pankūkās.

Uztura speciāliste Eva Kataja skaidro, ka nevajadzētu uzreiz atteikties no parasta tomāta vai salāta, ja tas ir apstrādāts ar pesticīdiem, jo dārzenis vai augs satur mazu pesticīdu koncentrāciju. Īstermiņā tam nav lielas nozīmes, bet ilgtermiņā pesticīdi, tomēr varētu atstāt zināmu efektu.

Par to, kā E-vielas ietekmē cilvēka veselību un no kurām vajadzētu izvairīties, skaties video.

Foto

Video

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl